Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Először megyek dolgozni....

Először megyek dolgozni. Nagyon izgulok, és nem tudok másra gondolni. Hogyan küzdjem le?

Figyelt kérdés
2 hónapja költöztem külföldre, nyelvet nem igazán beszélem. Még nem volt munkahelyem sosem. Jelentkeztem egy állásra,emberekkel kell majd foglalkoznom, jegyet eladni nekik,fotózni őket... Jelentkeztem, hogy jobban megtanuljam a nyelvet. De rettenetesen izgulok. Ma 11 órára kell mennem próbára, de annyira félek, hogy csak arra gondolok hogy biztos ma, biztos jól emlékszem? Állásinterjún voltam pár napja, azt is ezerszer átgondoltam, visszagondoltam hogy mit kellett volna inkább mondanom...hogyan küzdjem ezt le? Nagyon izgulok és félek az új dolgoktól...
2019. szept. 27. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Természetes hogy izgulsz. Az első alkalom után biztos jobb lesz már, ezt sajnos most ki kell bírnod így, de biztos minden rendben lesz, főleg ha csak próbanap, valószínűleg tudják hogy még bele kell tanulnod, nem fognak megenni, segíteni fognak. Sok sikert :)
2019. szept. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2019. szept. 27. 08:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok sikert. Írd makd meg, hogy sikerült!
2019. szept. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon jó volt, nagyon jól éreztem magam, 10perc után az izgalom is elmúlt, nagyon remélem, hogy engem fognak választani, és engem vesznek fel. :)
2019. szept. 27. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!