Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha nem tudom eldönteni, hogy...

Ha nem tudom eldönteni, hogy ezen a munkahelyen akarok e maradni az gáz?

Figyelt kérdés
1,5 hónapja vagyok az új munkahelyen, néha jól érzem magam itt néha nem, leginkább a kollégák és a műszakvezető nő miatt...A műszakvezető nő eddig rosszba van a másik két női kollégával, keveri a sz*rt és túrja őket...A másik két nő se különb..Tartok attól,hogy én is erre a sorsra jutok..A többi mind férfi kolléga velük nincs baj..De a műszakvezető nagyon jóba van a főnökkel szóval a főnök nem szól ebbe bele... A női kollégák alig melóznak és a héten is a logisztikás részen full egyedül voltam mert a másik kolléga szabin volt és ott hagytak a trében elég sok melóval hiába szólt a főnök,hogy segítsenek nekem...Megcsináltam a melot ahogy eddig is.. Senkivel se vagyok rosszban.. De nem tudom mi legyen mert nem akarok munkahelyet váltogatni,fizuban eleg jo... De mindennap ugy vagyok vele,hogy nem tudom maradjak e vagy sem.
2019. okt. 9. 10:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Keress másik munkahelyet. Minek maradnál egy mérgező környezetben?
2019. okt. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!