Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan győzhetem meg a főnököm...

Hogyan győzhetem meg a főnökömet, hogy tekintsen el a felmondási időmtől?

Figyelt kérdés

2019. okt. 9. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem akarja, akkor sehogy!
2019. okt. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Simán meg lehet kérdezni, illetve el lehet mondani az okokat őszintén. De kényszeríteni nem lehet ra
2019. okt. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Megkéred, hogy engedje el a felmondási idö letöltését, ha beleegyezik, akkor jól jártál, ha nem, akkor nem tehetsz semmit, arra jöga van.
2019. okt. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem akarja rúgasd ki magad.
2019. okt. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mi van, ha azt mondom, ha nem enged el, akkor betegállományba megyek? Nem, mintha megtehetném.
2019. okt. 9. 11:22
 6/9 A kérdező kommentje:

Egyébként azért kellene, mert az új munkahelyre lehet, hogy csak akkor vesznek fel, ha kb azonnal tudok kezdeni. Volt már, hogy ilyen miatt nem sikerült, mert más rögtön munkába tudott állni. Tudom, hogy ez gáz, de nem szeretném, ha ezen múlna.

A másik, hogy utálok már itt dolgozni, és legszívesebben egy percet sem töltenék már itt.

2019. okt. 9. 11:33
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Ha betegállományba mész, akkor a,tappenzcsalas, b, a jelenlegi munkáltatod ellenőrizhet és feljelenthet, 3, nem kezdhetsz az új munkahelyeden a táppénz alatt
2019. okt. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, törvény adta joga ledolgoztatni.
2019. okt. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ok, szóval nincs értelme fenyegetőzni ilyesmivel. És, ha simán nem megyek be, akkor is büntethető vagyok valamilyen formában, igaz? Kb csak akkor szabadulok, ha meghalok? :)
2019. okt. 9. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!