Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hálásnak kéne lennem utólag a...

Hálásnak kéne lennem utólag a főnökömnek mert kirúgott? Voltaképp igen? Részletek a kérdésben

Figyelt kérdés

Volt egy szar munkahelyem. Messze volt, gyenge fizetés szar légkör hülye főnök zéró fejlődés. Évekig ott voltam.

Ott akartam hagyni régóta de lusta és kényelmes ember vagyok. Állást ha kerestem is, csak félgőzzel tettem. Nem mertem lépni csak nyavalyogtam.

A főnököm nyáron kirúgott. Megijedtem. Pánikba estem. Dühös voltam sértődött.

De mivel pánikba estem (miből élek majd) így ezerrel állást kerestem. Még le se telt a felmondási idő, már aláírtam az új helyen.

Az új hely jobban fizet közelebb van neves cég-vagyis mindenben jobb.

Ha a főnököm nem rúg ki még mindig ott lennék sőt magamat ismerve még 10 év múlva is ott lennék.


Summa summarum: akkor legyek hálás a főnöknek, hogy kirúgott és így rászorított-kényszerített az álláskeresésre? És találtam is jobbat?


Gondoltam (halál komoly) mindezt így leírom neki köszönőlevélben és egy üveg pezsgő mellett elküldetem futárral. Halál komoly ez a tervem.


2019. okt. 9. 12:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább ne.

Én legalábbis nem csinálnék ilyet.

Amúgy mi volt a kirúgás oka? Hogyan közölte?

2019. okt. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy ezért hálásnak kéne lenned, viszont mindenképp tanulnod kellene ebből és legközelebb nem hagynod, hogy belekényelmesedj bármibe, ami szar.

Ettől függetlenül a pezsgő és az üzenet baromi nagy túlzás és nem is lesz jó szívvel fogadva, azt elhiheted.

2019. okt. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem azzal a céllal rúgott ki, hogy jobb munkához juttasson, nincs miért hálásnak lenned.
2019. okt. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

"s és nem is lesz jó szívvel fogadva, azt elhiheted."


Hát remélem is hogy nem! Azért küldöm !!

2019. okt. 9. 12:48
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
4 Akkor mégis milyen háláról beszélsz? Szerintem semmi okod suttyónak lenni, csakis a te hibád, ha 10 évet eltöltesz egy szar helyen, mert lusta vagy váltani.. Inkább ne járasd le magad szerintem, semmit nem érsz vele.
2019. okt. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Midnegy azért csak elküldöm. Bementem a spárba és gondom volt rá hogy a legolcsóbb műanyag flakonos pezsgőt vegyem.

Ennyit megér!!

2019. okt. 9. 13:04
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kedves egészségedre. Remélem boldogságot hoz a tudat, hogy egy szánalmas, kicsinyes kis szar vagy.
2019. okt. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak saját magad járatok igy le,de ha gondolod küld csak el nyugodtan.
2019. okt. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Saját magadat járatod le, baromi gyerekes hozzáállás.
2019. okt. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Na és mi lett? Hívtak telefonon? Ne foglalkozz velük... , hidd el, nem fogják szarul érezni magukat, hogy nem vagy már ott.
2019. okt. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!