Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tetszek a főnökömnek? Velem...

Tetszek a főnökömnek? Velem miért kedves és megertő ha másokkal bunkó?

Figyelt kérdés

Mindig megdicser hogy csinos vagyok szép a hajam. Ha kések nem haragszik erte, nem szól semmit csak néz rám. 2 hónapja dolgozok itt és mikor még nem tudtam rendesen csinálni amit kell oda jött hozzám és segített meg mosolygott én azt hittem mindenkivel ilyen. Jött megint egy új nő és késett pár percet, vele nagyon bunkó volt hallottam hogy beszélt vele.

Már a munkatarsaknak is feltűnt hogy velem máshogy viselkedik és már beszolt az egyik hogy "mivan jóban vagytok? "

Nem tudom vane neki párja.


2019. jún. 9. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De én nem kezdenék olyannal, aki másokkal bunkó. Az ilyen később a párjával is az lesz valószínűleg... Szexet meg csak akkor, ha az elveid megengedik. Én személy szerint azt sem vállalnám be.
2019. jún. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2019. jún. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok, miért?
2019. jún. 10. 17:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy tetszel neki. De nagyon nem fair az, ahogy viselkedik. Voltam főnök, az ilyen magatartás egy főnöktől megengedhetetlen. Vigyázz vele, emberileg valószínűleg nincs teljesen rendben.
2020. jún. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!