Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek ha őszintén...

Szerintetek ha őszintén elmondtam az egyik kollégámnak a gondolataimat tovább fogja adni?

Figyelt kérdés

Olyat mondtam ami szívből jött, de sajnos -amit szégyenlek is - így egy másik kollégámra rosszallóan beszéltem. (Bár rá már többen panaszkodtak, jogosan sajnos). Késöbb volt az ő irodájukba, az a gyanúm hogy visszamondta, pedig róla nem hittem volna... utána mikor össtefutottuk azzal az illetővel akiről szó volt természetesen nem mosolygott, pedig szokott. Ekkor kezdtem el gondolkozni ezen. Én pont nem szoktam senkiről rosszat mondani és épp ezért bánt nagyon a dolog. Más oka van, amiért ez kibukott belőlem...

Most hogy kellene viselkednem? Tényleg sajnálom de mégsem állhatok így elé, hisz mivan ha mégse hallotta vissza. Meg azért van bennem tartás és őszintén beszéltem nem valami kitalált pketykát.


2019. okt. 9. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Te sem vagy jobb, mint a másik kettő...

Amit szemtől szemben nem mersz vállalni azt nem kell az illető háta mögött kikotyogni.

2019. okt. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De igen!

Mert én őt nem "sároztam" csak az igazság rá nézve volt negatív. Amit ha kívülállóként néznék, ugyan így lenne..

2019. okt. 9. 19:40
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Látom nem ment át a lényeg...

A háta mögött mered vállalni a véleményed, szemtől szemben nem.

2019. okt. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyen legnagyobb valószínűséggel igen.Tapasztalatbol mondom legjobb nem mondani senkinek semmit még a legártatlanabb dolgokat sem mert kiforgatják és csak bajod lehet belőle.
2019. okt. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben igaz az a mondás, miszerint "Ha János tudja, akkor a város is tudja".
2019. okt. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!