Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Próbaidőszak alatt ha telefono...

Próbaidőszak alatt ha telefonon mondok fel, az is elég nekik?

Figyelt kérdés
A héten kezdtem egy cégnél, ma volt a 3. napom. Egyre rosszabb volt igazából. Közöltem és mondtam is nekik hogy nem biztos hogy hosszú távon ezt fogom tudni csinálni, lehet ahéten jönnék utoljára. Annyit mondtak rá, hogy kitartást, ne adjam fel stb. Ha én reggel nem megyek be, de kezdés elött felhívom a vezetőt hogy köszönöm a lehetőséget, de nem kívánok ott dolgozni. Ez elegendő felmondásnak? Fizikailag nem bírom azt a terhelkőséget, ami ott van.

2019. okt. 9. 20:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
9%

"SMS-t írok"


LOL


2019-ben tényleg itt tartunk? Asszem a fiatal generáció "munkába állt"


Ennyire azért ne legyél nyuszi.

2019. okt. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
kinek hogy. Előzőp munkahelyemen pl az első nap szuper volt...
2019. okt. 10. 19:29
 13/15 A kérdező kommentje:
Felhívtam ma őket, azt mondták majd hívnak mikjor menbjek be a papírokért. Ennyi.
2019. okt. 10. 19:29
 14/15 anonim ***** válasza:
Na látod. Ha első körben ezt teszed, megspórolhattál volna egy csomó billentyű leütést. :)
2019. okt. 11. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
jogos :D
2019. okt. 11. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!