Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan reagálnál ha a főnököd...

Hogyan reagálnál ha a főnököd a titkárnői feladatokat is rád akarná bízni?

Figyelt kérdés
Diplomásként.
2019. okt. 10. 20:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben elutasítanám, nem akarnám kicsinálni magam 14 órányi munkával. De ha nem arról lenne szó, hogy alapból le vagyok terhelve és kapok plusz pénzt is, akkor simán elvállalnám. Nem kéne lenézni a titkári feladatokat (sem a takarítókat, a portást, a büfést stb-t).
2019. okt. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
10. Azért mert egy arrogáns vénember, aki folyton kiabál...és meg sem hallgatja a dolgozót.
2019. okt. 10. 23:25
 13/21 anonim ***** válasza:

Én megértelek teljesen. Függetlenül attól, hogy bármilyen szakmának meglehet a maga szépsége, mégis miért akarnál titkárnő lenni, ha egyrészt nem annak tanultál, nem az szerepel a munkaköri leírásodban és esetleg nem is érdekel?

Én illedelmesen visszautasítanám, hogy így is van már elég dolgod, ami maximálisan kitölti az idődet. Mi miatt kell egyébként ennyire sokat bent lenned most is? Nincs más választásod?

2019. okt. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Jaj bocs Balu, elsőre nem ismertelek meg. Be kéne venni egy nyugtatót, mielőtt agyvérzést kapsz.
2019. okt. 11. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
52%
Olyan volt már, hogy a főnök kerekperec kijelentette, hogy ő most elviszi a titkárnőt lakásra kufircolni, addig vedd át a posztját? :O
2019. okt. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

#15-ös:

Ki volt a főnök, Borkai Zsolt?

2019. okt. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nekem is közgáz diplomám van, és ha jönnek hozzám tárgyalni én főzöm a kávét. A gyürű még nem esett le az ujjamról.
2019. okt. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Ti nem értitek sztem, alapból van dolgom épp elég. Mellesleg nem erre vettek fel, én soha nem akartam titkárnő lenni, nem arra a pozícióra jöttem és nem is azt láttam el eddig. Nem arról van szó hogy lenézem. De pl. HR-es se lennék mert teljesen távol áll tőlem, és ha arra raknának át vagy adnának pluszba olyan munkát azt sem szeretném. Egyébként meg sztem nem diplomás kell hogy titkárnő legyen, aki a komolyabb munkákat látja el az a vezetői asszisztens. Ez a véleményem.

Csak érdekelt mások gondolata is, de tudhattam volna hogy itt úgyis mindenki csak osztogatja a kérdezőt. Tisztelet a kivételnek.

2019. okt. 12. 19:06
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy, hogy vezetői asszisztensnek nevezzük vagy titkárnőnek, a munkakör ugyanaz. Azt már cége válogatja, hogy mi tartozik a titkársági feladatok közé. Egyébként, a kérdés feltevés módjából, a később adott háttérinformációk ismerete nélkül, csak azt a következtetést lehetett levonni, hogy diplomásként neked derogál titkársági feladatokat ellátni. Esetleg legközelebb részletezd, hogy mi a problémád, akkor sokkal pontosabb válaszokat fogsz kapni. Nekem valamiért az a fixa ideám, hogy az egyértelmű kommunikációval nagyon sok probléma megoldható és félreértés elkerülhető.
2019. okt. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, a kérdésben nem részletezted hogy azért nem akarod a feladatot mert amugy van elég dolgod, csak azt írtad hogy diplomásként nem akarsz titkárnő lenni. Kérdezni is tudni kell. Egyébként meg szépen elmondod a fönöknek amit itt nekünk, hogy igy is túlórázol, nem fér bele plusz feladat, valamint azt a munkakört nem szereted, nem arra szerződtél a céggel, igy nem tudod vállalni. Ha a fönök ordit, felállsz és eljössz, most úgy is mindenhol munkaerő hiány van, keresel olyan melot amit szeretsz.
2019. okt. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!