Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan reagálnál ha a főnököd...

Hogyan reagálnál ha a főnököd a titkárnői feladatokat is rád akarná bízni?

Figyelt kérdés
Diplomásként.
2019. okt. 10. 20:50
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Kiakadnék én személy szerint, ha van egy munkaköröm, amire felvettek max felajánlhatja hogy átrak másik munkakörbe de nem utasíthat rá.

Még plusz feladatot is emelt bérért bízthatna rád, ha nem a munkakörödbe tartozik.

Egyébként én sem vállalnám el, nem lenézésből, bár tény hogy most már a titkárnő nem egyenlő a régi idők klampírozó munkatársával. Egy csomó el nem ismert "rongy" munkát el kell látnia. Sajnos előző helyemen projekt munkatárs voltam és mikor állt a projekt rámtettek egy csomó titkársági hülyeséget iktatás, leltár, irattár és társai. Fejlődési lehetőség nulla, egy csomó érdemtelen feladat ami mellett ha bejött a saját érdemi munkád totál be voltál temetve egy csomó melóval. Manapság a titkárnő legyen a vezető jobbkeze, helyette beszéljen nyelveket, csinálja a projekteket, intézze az ügyeit, meg azt a sok utolsó kulimelót amihez valóban nem kell ész. És pont emiatt a sok el nem ismert rengetek melóval járó vacak miatt én sem csinálnám szintén közgazdász diplomával.

2020. jan. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!