Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Helyrehozhatatlan hibát...

Helyrehozhatatlan hibát vétettem a munkahelyemen. Hogyan dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
Sajnos ez nem egyszeri hiba. Megtörtént, a legjobb tudásom, képességeim, szorgalmam ellenére. Végre olyan munkahelyen dolgoztam, amit imádtam, azt hittem, megtaláltam a nekem való helyet. Elismertek, jól éreztem magam a feladataimmal és a kollégáimmal is boldog voltam. Olyan volt, mint egy álom. És tényleg nem volt igaz. Nem tudom, mit rontottam el, a hibámat már nem lehet helyrehozni. Bebizonyosodott, hogy alkalmatlan vagyok arra, ami az álom munkám volt.Mindent megtettem, mégis elrontottam mindent. Nem tudom, mit hibáztam. Alkalmatlan vagyok mindenre, nem tudok az emberek szemébe nézni. Hogyan dolgozzam fel?
2019. okt. 10. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

önsorsrontás némi narcisztikus ego-sérüléssel vegyítve, fekete-fehér gondolkodás vmint inkogerens és önellentmondások halmaza van a kérdésedben


fuss neki még egyszer

2019. okt. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Mi van? Mit hibáztàl és mièrt lennèl egy hibàtól alkalmatlan mindenre? Vagy írd le a teljes sztorit, vagy ne is írj ki kérdést, a rèbuszokból nem sokan értünk.
2019. okt. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Másik helyre kell menni...
2019. okt. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod, mit hibáztál, hogy a csába lennél alkalmatlan mindenre??? Mi történt? Csődbe vitted a céget, vagy mi?
2019. okt. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek,tegnap nagyon kiborultam, nem tudtam tisztán gondolkodni. Hála Istennek,azóta rendeződött az ügy. Mindenkinek köszönöm a hozzászólást.
2019. okt. 11. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!