Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az, hogy a nehéz...

Miért van az, hogy a nehéz munkára nincs jelentkező, a könnyűre meg van?

Figyelt kérdés

2019. okt. 12. 14:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Tehát fizikai munka.

Én ismerek olyan Tesco pénztárost, aki Szabolcsból feljött Budapestre, mert itt jobbak a lehetőségek számára hosszú távon. Lehet, hogy tovább akar tanulni, nem maradt ott a kis faluban, ahol alig van munka.

Én is csináltam ideiglenesen fizikai melót, de más volt a célom, most szellemi munkával jobban keresek, és jobb az időbeosztásom is.

2019. okt. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy más is írja, amíg van lehetőséged olyan munkát csinálni, ami egészségügyileg nem készít ki 4 éven belül, akkor miért mennél nehéz fizikai munkát végezni, még ha meg is fizetik. Pont azért fizetik meg, mert magas a kockázata, hogy lesérülsz, vagy maradandó ízületi problémáid maradnak évekig tartó monoton mozgássorok után. A legfőbb érték meg még mindig az egészség.
2019. okt. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Felelősségvállalás...
2019. okt. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!