Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehet pl. kereskedelemben...

Lehet pl. kereskedelemben vagy gyárban nőként részmunkaidőt vagy olyan munkabeosztást kijárni, hogy mellette reggel el tudjam vinni a gyermekem az iskolába?

Figyelt kérdés
Még most kezdi, 7-től van ügyelet, olyan munkahely kellene, ahol fél 8- 8-nál nem kellene hamarabb kezdeni, hogy oda is tudjak érni. Nincs ilyen helyekkel tapasztalatom, eddig irodában dolgoztam.
2018. júl. 16. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet
2018. júl. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Irodán igen, gyárban a termelésben nem jellemző, hogy megengedik, hogy ne a műszaknak megfelelően járj.
2018. júl. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk megengedik a gyárban. 8-16-ig járnak, akiknek problémát jelent műszakba jönni. Mondjuk a fizetésük így csak a minimálbér, semmi pótlék, viszont a bérlettámogatást (100%!), és a kafetériát (20ezer/hó) megkapják.
2018. júl. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3-as, a minimálbér is jó volna, jelenleg csak a munkaidő kezdete a lényeg, hogy el tudjam vinni suliba a gyereket. Te milyen jellegű gyárban dolgozol?


Ideális az irodai munka volna, de most építettek le, meg nem is igen hirdetnek, ahova lehetne jelentkezni, gyár erre sincs sok, de eladói hirdetések viszont vannak, ezért gondoltam jobb híján meg lehetne próbálni.

2018. júl. 16. 20:10
 5/7 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Autókhoz gyártunk biztonsági berendezéseket.

2018. júl. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Boltba ne is próbálkozz. A legtöbb bolt 6kor nyit.
2018. júl. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Több ötletem nincs, közmunkára meg nem közvetíthetnek ki, arra is rákérdeztem a munkaügyiben.

Durva, hogy dolgozna az ember, azt nincs hol, közben a csapból is az folyik, hogy mekkora a munkaerőhiány, de hol?

2018. júl. 17. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!