Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Flörtöl velem, vagy csupán...

Flörtöl velem, vagy csupán kedves a kollégám?

Figyelt kérdés

Nem rég kerültem a céghez, nem is igazán foglalkoztam X-szel, mivel barátnője van.

Az utóbbi időben keresi jobban a társaságom. Például, ha egyedül vagyok az irodában, bejön hozzám és beszélgetni kezd velem. Látja, hogy érdekli, hogy mit is mondok neki. Ha nem vele beszélek, de ő is ott van, próbál néha közbeszólni, fényezni magát. Sokszor ilyenkor elpirul, vagy csak várja, hogy mit is reagálok.

Észreveszem, hogy figyel munka közben, aztán egy idő után meg is szólít, elég hülye indokokkal.


2019. okt. 14. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem tetszel neki, csak nem meri ennél jobban kimutatni, hogy mit érez. Mindenesetre ha neked is szimpatikus ő, és már biztos, hogy flörtölni próbál veled, csak félénk, akkor nyugodtan adhatsz jeleket te is. Akkor lehet, hogy kicsit több bátorságot fog nyerni :D

17\F

2019. okt. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Flörtöl veled, mégpedig elég feltűnően. Biztosan úgy gondolja, hogy te olyan lány vagy, akit megdugatja magát a kollégáival, de válogatás nélkül, még a foglaltakkal is. Ezért próbál a barátnője mellett téged is megkapni. Neked hízeleg, hogy ilyen nőnek néz és így bánik veled, vagy van önérzeted?
2019. okt. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Undorító ha a barátnője mellett másokkal flörtöl, viszont biztos lehetsz benne hogy akkor nem te vagy az egyetlen. Már ha nem érted félre a viselkedését.
2019. okt. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!