Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Takarítani bárki mehet?

Takarítani bárki mehet?

Figyelt kérdés
Úgy értem nem kell semmi előképzettség hozzá? Én eddig biztonsági őrként dolgoztam de otthagytam mert nem bírtam, már egy ideje nincs munkám, keresgélem nézegetem a 4 órás munkákat, és hát kihoz egy csomó takarítói munkát, amik nem takarítói oda beadtam a jelentkezésemet de nem kaptam még választ sehonnan sem. Pedig jó lenne megcélozni ezt a 4 órás munkát. Szóval mi kell ahoz hogy valaki takarítónak menjen? Láttam már neten takarítói okjt hogy hirdetnek, érdemes lenne elöbb azt elvégezni?
2019. okt. 15. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Férfiként az udvartakarítói állást célozd meg, mert pipere takarításra ritkán vesznek fel férfit.

És ne írogass, hanem telefonálj, vagy menj el személyesen!

Keress rá a neten cégnév alapján és megtalálod az elérhetőségeket.

Nem kell hozzá tanfolyam, semmivel nem leszel vele előrébb!

Közöm ugyan nincs hozzá, de hogy akarsz megélni egy 4 órás takarítói állásból, ami jó esetben 50-60ezret fizet?

2019. okt. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azért annál kicsit többet lehet keresni, egy hirdetésben ez áll: 4 órás takarító:

Munkaidő: 18.00 - 22.00-ig.

Fizetés: nettó 100.000 , -Ft/hó

Feladatok: irodák takarítása , szemetelés , mosogatás

2019. okt. 15. 16:33
 3/6 A kérdező kommentje:
Az meg hogy hogyan akarok megélni belőle az az én dolgom
2019. okt. 15. 16:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel... Különben meg tudtommal nem kell hozzá semmi iskola, max tapasztalat hasonló terepen...
2019. okt. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi nem kell hozzà. Néha làtni férfi takaritókat de nagyon ritkàn. Udvaros meg kevesett keres. Amit én talàltam udvaros àllàst, az 8 óràs, két müszak és adnak nettó 90 ezret.
2019. okt. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, bárki mehet takarítani, de nem bárhová. - Van, ahol büntetlen előélet, erkölcsi feddhetetlenség is követelmény. Nem árt, ha jó a fizikuma az embernek. Bírja a dereka a kiképzést. Ismeri a takarítószerek hatását, ill. képes hatékonyan dolgozni. - Nem mindig a legdrágább, leglátványosabb csomagolású, legerősebb, kellemetlen szagú vegyszer használata a legcélravezetőbb. Előny az is, ha nincs tériszonya a takarítónak. De ehhez semmilyen államilag elismert képzettség nem szükséges, - tehát mehetsz akár te is takarítani, ha úgy érzed, hogy fogod bírni.
2019. okt. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!