Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Te maradnál ott, ahol a wc-t...

Te maradnál ott, ahol a wc-t is neked kell takarítani?

Figyelt kérdés
Bocsi előre a kiborulásért, de nagyon elpattant ma a cérna. Egyszemélyes irodában vagyok, ahol mindent nekem kell csinálni, a takarítást is beleértve. Megjegyzem, a munkám is bőven kitölti a munkaidőmet, de a főnököm közölte, hogy az iroda kis mérete miatt szerinte elvárható, hogy egyszer egy héten felmossak, virágokat locsoljak. Oké, nem tűnt nagy dolognak. De már nem tudom hányadik alkalommal lekakilja a wc deszkát, vagy nem keféli le a csészét. Ha valamit eszik, ahol elfogyott a kaja, oda teszi le a csomagolást. Ha valami leesik, megnézi, hogy leesett és gondolja majd én feltakarítom, felszedem. Brutálisan hímsoviniszta, ha híztam, fogytam közli, pedig nem kérdezem... találgatja a mellméretem, ha odaszólok, akkor feminista vagyok, ő nem bántani akart. Múltkor elküldtem a francba, persze szépen azóta meg van sértve. Emellett imád ugráltatni. Pl benne vagyok egy utalásban és megszólal, hogy menjek be hozzá. Bemegyek és közli, hogy pókhálót lát, szedjem le. Bakker de hát én nagy összeggel foglalkoztam épp. Fú de idegesítő. Hogy mi tart itt mégis? Ha nincs bent, vagy nem cseszeget, nagyon jól megvagyok és nincs sok munkalehetőség errefelé. Maradnátok? Én reagálom túl?
2019. szept. 25. 10:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Benne van a munkaszerződésedben, hogy mi tartozik a munkakörödbe.
2019. szept. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
inkább hagyd ott a francba, ha nem találnék helyben melót és minden nap 1-2 órát kellene utaznom munkába akkor is ott hagynám a francba. Ahol kevés munkahely van ott eleve is nyomottak az fizuk.Még lehet hogy jobban is fogsz járni. De én biztos nem aláztatnám magamat. Egyébként pár beszélgetést is felvehetnél diszkréten pl. a telefonoddal. Az ilyen embertípusnál valószínű ,hogy jól fog még jönni később. Nagyon gázos a melóhelyed leírtak alapján :(
2019. szept. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Keress másik munkát.
2019. szept. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
ez sima munkahelyi erőszak. Jobban jársz ha lelépsz vagy állj a sarkadra és oszd ki.
2019. szept. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem is volt himsovin főnököm, a vicc az, hogy a felesége meg egy domina volt kb., aki előttünk ugráltatta.

Én otthagytam a helyet, pedig ő nem utalgatott mellméretre. Csak simán ekézte a nőket, a titkárnőt annyira szétalázta egy hiba miatt, hogy a sírógörcsöt kapott. Később kiderült, hogy a főnök hibázott, persze bocsánatkérés nem volt.


Hát ha maradsz én annyit csinálnék, hogy amikor mellméret meg hasonló van, levegőnek nézném.

2019. szept. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Engem a felmosas, sepres nem zavar, de a szarcsíkot biztos nem takaritanam más után. Illetve a beszólásait sem tűrném.

Szerintem nyugodtan nézz más meló után, legfeljebb nem mondasz fel, amíg nincs jobb

2019. szept. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyértelműen váltanod kell. Nekem már a leírasodból az tűnik ki, hogy a kiborulás határán vagy. Eleve 2 különböző munkát végzel, emellett a főnököd csak megaláz, a szó szoros értelmében szarik a munkádra. Ha ezt tartosan csinálid, az egészségedre fog menni. Én minél hamarabb felmondanék. Ennél mar az is jobb, ha "csak" takarítói munkát találnál, mert ott csak egyfajta munkát kellene végezned.
2019. szept. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A melledre tesznek megjegyzéseket, és te a takarítás miatt vagy kibukva? Önérzet, vagy valami..?
2019. szept. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Gondolkodsz még azon hogy felmondj? Ha nem az éhenhalás szélén vagy húzz el onnan.
2019. szept. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy én vagyok túl naiv, vagy tájékozatlan, de ilyenről még életemben nem hallottam, hogy aki komoly munkakörben van (asszisztens, irodai alkalmazott, stb., nem írtad pontosan, mi a dolgod), hogy még a főnök által otthagyott szaros vécét is nekem kelljen kipucolni. A többi beszólást se tűrd. Híztál, fogytál, mekkora a mellméreted. Nagy f.aszt! Vagy ordítsd le a fejét, és add a kezébe a munkaszerződésed, amiben le van írva, hogy mi a dolgod azon a munkahelyen, vagy menj jó messzire. A helyedben még fel is jelenteném, miután felvettem telefonra a bizonyítékokat.
2019. szept. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!