Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire ciki, hogy ezt...

Mennyire ciki, hogy ezt kérdeztem?

Figyelt kérdés

Kb egy eve tanulok szakmát egy helyen , szakacstanfolyam

Van étkezde resze is , ahol vendégeket fogadnak . Ma jött latogatóba egy céges megbizott , hogy beszelgessen velunk , esetleg kit alkalmaznának közulunk .

Keszitettunk nekik reggelit .

Mire felvittunk mindent a terembe , rajöttek , hogy nincs szalveta .

En szórakozottan megkerdeztem hogy hol is van a szalveta? ( tehat hogy honnan hozzam ) az egyik kollega gúnyosan mondja hogy hát hol , a vendeglöben ....

Azt hittem elsüllyedek ! Tenyleg ott tartjuk , ott voltak mindig . En egy ev utan ezt megkerdem

Azóta ezen kesergek . Amúgy is ez a parám hogy jaj bolond vagyok , feledékeny .

Szerintetek mennyire volt ciki , de igazat mondjatok



2019. okt. 16. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Vannak ennél cikisebb dolgok is a világon. Túlreagálod. Nem ciki. Lépj tovább!
2019. okt. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%
Túlreagálod, mindenkinek vannak ilyen pillanatai. Én is képes vagyok teljesen alap és egyértelmű dolgokra rákérdezni, nem kell felfújni :)
2019. okt. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
97%
Semennyire sem ciki. Nem fognak ezen témázni. Engedd el, ne aggodalmaskodj rajta.
2019. okt. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
95%
Ne reagàld ennyire túl. Ez egyáltalán nem ciki, lehet az ember egy-egy nap feledèkenyebb, zavarodott, fáradt, stb ami miatt alap dolgokat elfelejt vagy nem talál. Az a jó, hogy megkérdezted, sokkal rosszabb az amikor valaki nem kérdez, csak baromsàgot csinál. :)
2019. okt. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!