Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ciki beleirni az önéletrajzba...

Ciki beleirni az önéletrajzba hogy email-en várom a visszajelzést?

Figyelt kérdés

Megirtam az önéletrajzom már csak be kellene adni,de már a gondolattol is kiver a viz,hogy felhivnak.

Nem tudom miért gyerekkorom ota probléma a telefonon való beszélés,elkezdek hebegni-habogni,nagyon kellemetlen.

Voltam már állásinterjun de ott személyes megkeresés volt(valaki beajánlott) és fel is vettek a beszélgetés utan.

Egyszerű sima betanitott melós állásra jelentkeznék.

Férjem szerint ne irjam oda hogy emailbe keressenek mert ilyet nem szokás,ha felhivnak és elbukom hát igy jártam.


2019. okt. 1. 09:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Írd bele, hogy "jelenleg a telefonom elromlott így értesítést az email címemre, vagy üzenetben a férjem telefonjára,..... számra kérek"
2019. okt. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

Tényleg nem szokás, elég idétlenül is festene. Szerintem előbb mindenképpen nézesd meg egy hozzáértővel a cv-d, mielőtt szétküldöd.

A telefonos témára írhatnám azt, hogy nem kell izgulnod, de én is hasonlóval küzdök, tudom, milyen. :D Nálam a technika ilyenkor az, hogy próbálok a legkevesebbet beszélni, de azt nem elhadarni. Sok sikert!

2019. okt. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, elég ciki.
2019. okt. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor nem irom bele.
2019. okt. 1. 09:50
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem sem vetne rád a legjobb fényt, ha már az önéletrajzodban igényeket szabnál meg. Rögtön azt az érzést keltheti, hogy te másban is ilyen akadékoskodó típus vagy.

Egyébként nálam jobban senki sem tud rágörcsölni egy telefonhívásra, de mikor 1-2 hónapja ugyanígy hívásokat vártam álláshirdetések kapcsán, akkor nem volt kérdéses, hogy összeszedem magam a cél érdekében.

Ez is olyasmi, mint amikor nagy nyilvánosság előtt, színpadon szerepel az ember: a porondra lépés előtt majd kiugrik a szíve az izgalomtól, de amikor már elkezdődik a műsorszám, akkor már ösztönösen jönnek a dolgok és minden feszültsége elszáll.

Szóval ha nekem sikerült, neked is lazán sikerülni fog. Hiszek benned! :D

2019. okt. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Akkor te mindent emailben akarsz intézni és soha nem telefonàlsz?? Ez nevetséges, meg se fognak keresni.
2019. okt. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Beadtam,most várok.
2019. okt. 1. 10:22
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolso,természetesen nem szeretnék mindent email-en keresztül intézni.
2019. okt. 1. 10:32
 9/12 anonim ***** válasza:
46%

Jézusom, ne kerítsetek már ekkora feneket egy betanított melós állással kapcsolatban, ahova lasszóval fogják az embereket! nem a Tudományos Akadémia elnöki posztjára pályázik.

Látom, már elküldted, de én azt csináltam volna, amit az 1-es javasolt!

2019. okt. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
Hiszed te, még betanitott melón is olyan teszteket íratnak mint középsuliban. Nem túlzok, ok te nem tudhatod biztos nem ilyen melót végzel. Holnap is megyek egy ilyen tesztre, ha megint ilyen 10-15 öt oldalas fos lesz, szerintem el is jövök onnan. Én ilyen fszsàgokkal nem kinlódok. Azt csodàlkoznak ha nincs ember meg senki nem akar màr dolgozni:D
2019. okt. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!