Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 35 hetes terhes vagyok! Ha...

35 hetes terhes vagyok! Ha magánrendelőbe járok, és eddig nem kérdeztem meg a dokit, hogy elvállalja e a szülésemet, hogy kérdezzek rá? Nem ciki megkérdezni, hogy mennyiért vállalja el a szülést?

Figyelt kérdés
Azért nem kérdeztem eddig mert természetesnek vettem,hogy ha magán rendelőbe járok akkor ő fog szüleszteni,de mint elmondták ez nem így van!
2009. márc. 16. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikor legközelebb mész hozzá, kérdezz rá, hogy vállalja-e a szülés levezetését, milyen feltétekkel. Szerintem mindent el fog mondani. Nem ciki kérdezni. Könnyű szülést! Sok sikert a dokinál!
2009. márc. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nehogy megkérdezd h mennyiért vállal, hanem csak azt h vállal e...aztán majd adsz neki annyit amennyit akarsz, én is így tettem nem volt ebből gond
2009. márc. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Akkor ne úgy kérdezzek rá,hogy mennyiért vállalja el?Attól is félek,hogy ha túl sokat mond,akkor mit mondjak rá,mert én 50 ezret terveztem!
2009. márc. 16. 13:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp kérdezz rá,én így kérdeztem" Doktorúr tudunk együtt szülni?" Az is elő fordulhat hogy éppen szabira megy vagy hasonló! A szülés árát meg ugy is mondja ha nem akkor annyit adsz amennyit gondolsz!
2009. márc. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És ha sokat mond,akkor mondjam,hogy akkor inkább nem?Ez olyan faramuci!
2009. márc. 16. 13:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Én megkérdeztem a dokim, hogy mennyiért vállalja és nem volt belőle gond. Szerintem jobb előre letisztázni a dolgokat.
2009. márc. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sokkal jobb megbeszélni mindent a dokival előre. Ha van tarifája mondja meg és te vagyis ti meg eltudjátok dönteni hogy nektek belefér vagy sem. Ha nem mond árt akkor rátok van bízva. Én volt hogy eldöntöttem menyit adok,aztán olyan sz@rul jött ki minden hogy örüljön hogy kapott...ezért is van most fogadott orvosom. Vele mindent letisztázok mert szóból ért az ember. Alapvetően ugy gondolom ha a dokidnál szülsz és ő éppen ügyeleti időben van,akkor rád van bízva az összeg,de ha "munkaidőn kívül" kell hogy bejöjjön hozzád annak lehet ára. Ne adj isten szabin lesz vagy konferencián,te ne a szülés megindulásakor értesülj róla mert nincs annál rosszabb. Szóval nem kell tojni. Fel kell tenni a kérdést és egyértelmű választ várni. Így elkerüli mindenki a "csalódást"

Ha gyerekorvost választasz az is ingyenes,de ha házhoz hívod és olyan szolgáltatást veszel tőle igénybe ami rendelési időn kívül van akkor minden féle kellemetlenség nélkül megkérdezed hogy mivel tartozól,hiszen ára van. Lehet nem a legtökéletesebb példát hoztam fel,de remélem sokaknak segített bátorságot meríteni. boldog babavárást,és könnyű szülést:D 31 hetes pocis

2009. márc. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!