Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi lesz ha nem sikerül a...

Mi lesz ha nem sikerül a teszt? Az nagyon ciki?

Figyelt kérdés
Betanított munka. Én nem vagyok jó az ilyenekben. Szàmolni alig birok. Ilyen szöveges, meg logikai feladatok sem az erôsségem. Ha ilyeneket tudnék lenne érettségim. Holnap megyek, mi lesz ha csak nekem nem sikerül? És mondjuk csak engem elküldenek? Nagyon nagy szégyen, vagy nem? És mi értelme van a tesztnek? Nem lenne akkor egyszerûbb ha odaírnàk hogy érettségi kell a munkàhoz?

2019. okt. 1. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a ciki amit te annak érzel.
2019. okt. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne aggodj, munkanelkuli kepzesre jelentkeztem, versenyeztettek targoncakepzesre. Hat az egesz sornak en diktaltam le a 2+2 tipusu matekpeldak eredmenyeit. Bar meg mindig nem ertem h miert kellett szamolni targoncakepzeshez, de bekerultem szerencsere :D
2019. okt. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!