Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgoztatok már diákmunkásként...

Dolgoztatok már diákmunkásként? Ha igen hol?

Figyelt kérdés

Diákként dolgoztatok vagy dolgoztok jelenleg is?


Melyik munka volt a legjobb illetve a legrosszabb?



2019. okt. 17. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Voltam árufeltöltő, de 2 nap után kirúgtak, mert nem mutattak meg semmit, kérdezni nem lehetett, mert lecsesztek és nem is én osztottam magamat, hanem a főnök osztott be engem hétfőtől vasárnapig minden napra, és a kollègàkkal sem jöttem ki, egy diák volt rajtan kívül(őt váltottam), de utált engem(kisváros, szóval ismertük egymást).

Volt feketemunkàm is, azt szerettem. Dolgoztam a Forma 1-en is konyhàn, jól kerestem, de nagyon sokat kellett dolgozni.

Most egy aquaticumban dolgozom, errefelè mindenki ott dolgozik. A munka halálosan unalmas, a főnök szar, és a diákom is lassan lejár, szóval fogok kapni kb fele ennyi fizetést, amiből az albérletem nem fog kijönni. Most az a terv, hogy elmegyek valahova csomagolónak, de az már nem rendes diákmunka lesz, mert estin tanulok.

2019. okt. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 nemaRendőrség ***** válasza:
49%

Csak alkalmi illetve időszakos munkákat csináltam diákmunkában.

Pakolás, újsághordás, kertészkedés stb

Egyetem mellett felsőbb évesen rendesen végeztem munkát, rendesen bejelentve heti 20 órában

2019. okt. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Traktoros voltam.

A legrosszabb MTZ-vel volt, utána már mindegy milyen nyugati gép volt, összehasonlíthatatlanul jobb volt.

2019. okt. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Először H&M-ben dolgoztam, nem sokáig. Az állandós alkalmazottak közül csak az egyiket rúgtam volna fel a jupiterig. Meg az üzletvezető helyettest. Egyébként nem tetszett, mert nem nekem való az egész.

Aztuán alkalmi irodai munkákat vállaltam be (adminisztrációs, fénymásolás, ilyesmik). Dolgoztam üfin is, a backofficeon - csak túl sokat kellett teljesíteni diákmunkáshoz képest. Hangulat jó voltm imádtam ott lenni, volt társaság. Csak karrier nem lett volna belőle, ha maradok.

Ezután multihoz mentem gyakornoknak, onnan pedig egy SSChez jöttem, jelenleg is ott vagyok pénzügyi területen. Nem ennél a cégnél képzelem el magam a suli befejezése után, azt hiszem, kicsit kisebbre van szükségem.

2019. okt. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Konyhai munkát vállaltam IKEA-ban diákként. Borzalom volt, össze-vissza küldtek részlegek közt, ahol éppen hiány volt, magyarázni soha nem magyarázott el senki soha. Gyorskajás pultnál olyan sebességgel kellett kiszolgálni, hogy gondolkodni sem volt időm, vevők bunkók voltak. Melegkonyhán forró tányérokat kellett kezelni csupasz kézzel. Két hétig bírtam, most meg PTSD-m lesz, ha svéd húsgolyót látok.


Utána csak raktári meg csomagolós munkákra mentem, ahol egyedül vagy pár munkatárssal, messze a vevőkörtől lehetett dolgozni.

2019. okt. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:

Igen, 8 éven át folyamatosan diákmunkáztam. Voltam árufeltöltő, kasszás, szalag mellett konzerv- és műanyaggyárban, hűtőházban, többféle nyomdában, mosodákban, hordtam szórólapot, osztogattam ingyenes újságot, számoltam forgalmat, voltam ügyfélszolgálatban különböző helyeken, feketén voltam adatrögzítő, még amikor nem dolgozhattam legálisan az életkorom miatt, akkor meg napszámban anyámékkal szedtem meggyet, almát, paprikát.

Összesítve a legrosszabb az egyik mosoda és a műanyaggyár volt, a legjobbak pedig a nyomdák.

2019. okt. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én egy könyvkiadónál vagyok diákmunkán jelenleg. A munka változó, voltam raktárban is, ahol a könyveket kellett megjelölni, aztán raklapokra rápakolni, voltam irodában is, ahol csomagokat kell összekészíteni. A raktárt jobban szerettem, annak ellenére, hogy fizikaibb volt, többet kellett sétálni, mert a raktárvezető és a többi diákmunkás is nagyon rendes volt. Az irodát már kevésbé, az egy fokkal kevésbé fárasztó, de az irodavezető sokszor elég lekezelően beszélt velem (szerintem). Nyilván az a lényeg, hogy minél hamarabb elkészüljünk, mert mi járunk jobban, de nem tudok olyan gyorsan csomagolni, mint azok, akik már évek óta, heti 40 órában ott vannak.
2019. okt. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!