Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgoztatok már pocsék légkörben?

Dolgoztatok már pocsék légkörben?

Figyelt kérdés
Dolgoztatok már pocsék légkörben . Meddig birtátok mi bajotok lett ? Kikészültetek - e?
2019. júl. 26. 12:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos jelenleg is abban dolgozom.Egy kis de annál rosszindulatúbb (női) közösségben én vagyok az egyszem lenézett csicska/senki akinek köszönni se kell mert nincs doktorija csak egy szaros kis diplomája. Kiközösítenek nem szólnak hozzám a muszájon kívül, ők meg együtt röhögcsélnek.Nem hívnak el sehová. Amikor idekerültem próbáltam közeledni, de ignoráltak így felhagytam vele. Utálok már felkelni, bejárni reggelente.Tudom,hogy erre sokan azt mondják, hogy dolgozni járunk a munkahelyünkre és nem haverkodni de mivel dolgoztam jó közösségben is, van összehasonlítási alapom mennyivel jobb úgy melózni.
2019. júl. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Altalaban 3 honap probaidö utan felmondok.

Nincs az a vészhelyzet hogy megalàztatàsokat eltürjek. Ilyen kollektiva mellett eleve palyazom is mindig mashova, ez alap nalam.

2019. júl. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Pocsék légkörben nem dolgoztam. Max az, amikor áthelyeztek leépítéseknél másik pozicióba és a főnökkel nem jöttünk ki, de az nem pocsék légkör volt, hanem mindenki kollektíven utála a vezetőt. Nem volt rossz, mert volt legalább egy fix téma, amiről tudtunk beszélgetni :D


Volt kiborulásom, de az inkább az okozta, hogy átvettek egy helyre, azon belül egy akkor induló projektre és 5 hónap múlva is annyiból állt az egész nap, hogy semmit sem csináltunk, csak bementünk és néztünk ki a fejünkből, mert nem volt meló. Nem ezért voltam kiborulva :D hanem, mert féltem, hogy mi lesz, ha beindul az egész és kiderül, hogy alkalmatlan vagyok és kiraknak és már dolgoztam volna, hogy ezen a kezdeti stresszen túllegyek és lássam, miből áll a munka, el tudom e végezni, stb. Amúgy az egyik nővel meg is történt. Elkezdtük a munkát 7 hónap elteltével és 2 héten belül kirúgták, mert nem ment neki a munka.

2019. júl. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztam, multi számviteli osztályán. Én 6 hónapig bírtam, aztán felmondtam (utólag már bánom, hogy nem a 3 hónapos próbaidő végén tettem.) Én kikészültem eléggé, egyébként utána még 10 évig visszajárt rémálmaimban. Úgy értem, azt álmodtam, hogy ott dolgozok, vagy oda készülök menni dolgozni megint, borzasztó nyomasztó volt, jó volt felébredni.
2019. júl. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 4 napig bírtam. Élelmiszerrel kapcsolatos és nekem is hónapokig összeugrott a gyomrom, mikor pl egy nagyáruházban elmentem az állateledeles részleg közelében és emlékeztetett a szag. Nem is értem, mások hogyan bírnak fel éveket lehúzni olyan helyen, ami kikesziti őket. Bár lehet 5-10 éve azért az ember rá volt kényszerülve, mert még a legsz arabb munkáért is 100 an álltak a kapuban akkoriban.
2019. júl. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A legutóbbi munkahelyemen portás voltam, 5-en voltunk összesen. Egy műszakban egy ember.

Mindenki árulkodott mindenkire - ki nem takarított, ki mit mondott, mit csinált, stb. Még azért is beszóltak a másikra mert az elment műszakváltáskor wc-re.

Volt köztük egy pasi aki csoportvezetőnek hitte magát, neki mindenkivel gondja volt. Mindig kötekedett.

Éjszakás műszak után ha ő váltott, tiszta idegbe voltam már előre. Úgy felidegesített mindig, hogy egész nap nem tudtam tőle aludni.

Ha találkoznom kellett vele, mindig xanaxoztam.

A fizetés nagyon jó volt, de ezt a buz1t nem bírtam elviselni így kiléptem.

2019. júl. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én abban voltam, 1,5 évig bírtam. Négy anyám korú (kinézetre nagyanyám korú), elhízott, leharcolt nővel kellett egy irodában lennem, akik egész nap trécseltek. Amikor dolgoztam megszóltak, hogy miért vagyok ilyen kis szorgalmas, de közben panaszkodtak a főnökünknek, hogy nekik milyen sok a dolguk, így végül az ő munkájuk egy részét is megkaptam lévén, hogy én időben elvégeztem a feladatomat (=ráérek).

Közel állok a harminchoz, de sokszor gyerekként kezeltek, ki akartak oktatni, mint aki nem tud semmit. Mikor néha betelt a pohár és viszonoztam, akkor ők sértődtek meg, én pedig a buta neveletlen csitri. Lehetetlen ilyen helyen dolgozni. :)

2019. júl. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Most vagyok ilyen helyen közel két hónapja. Gondolkodom,hogy elmegyek.
2019. júl. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg olyanban vagyok. Egy könyv segítségével sikerült megértenem, hogy mind tőlem, mind a b×tató másik féltől mi várható, részben leírta azt is, hogy mit célszerű tennem. Még bírom kicsit, de nem sokáig.
2019. júl. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy éve... eddig húztam ilyen-olyan indokkal a váltást. Most már kimutathatóan megsínylette az egészségem, váltok.

Munkahelyi kultúra borzalmas. Mindenki üvölt mindenkivel, nincs semmi együttműködés, mindenki rázza le magáról a feladatokat, a vezetőm is a mi csoportunkat b...ogatja mert mást nem tud. Emellett a munka is túl sok, szét vagyunk hajszolva.

2019. júl. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!