Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mennyire toleráljátok ha a...

Ti mennyire toleráljátok ha a főnöknő sok mindenbe beleszól a munkahelyen hogy álltok hozzá a dologhoz?

Figyelt kérdés

Nekem egyik fülemen be másikon ki.Az ő biznisze

Ő a munkaadó én meg a munkavállaló úgy vagyok vele mond amit mond ha kifizet.Nem csinálok önérzeti kérdést a dologból ez egy pénzkereseti lehetőség. Egyezekk azzal amit mond,változtat,kijavít. Nem szereti ha ellent mondanak neki emiatt egyes kollégák gyakran összetűzésbe kerülnek vele.Pedig egész jól kilehet vele jönni csak rá kell hagyni amit mond.



2019. okt. 17. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Valami hiánya van.
2019. okt. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Csak rá kell hagyni amit mond.

Igen, így kell hozzáállni egy főnökhöz.

2019. okt. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Én nem szeretem, ha beleszól a munkámba. Mondja el, hogy mit kell csinálnom, aztán menjen tovább. Ha van valami észrevétele, azt meghallgatom, de a pampogás nem érdekel.

Nem is szokása szerencsére, de férfi főnököm van, Isten mentsen egy nőtől. Én is az vagyok, de az a tapasztalatom, hogy a férfiak sokkal jobb vezetők. A nők nagyon szeretnek okoskodni, beleszólnak olyan dolgokba is, amiről gőzük sincs. Nem képesek átlátni egy rendszert. Ráadásul hisztiznek, ami külön jó egy főnöknél...

2019. okt. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a dolga, hogy irányítsa a munkádat, azért a főnököd...
2019. okt. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Az enyém sok mindenbe beleszól, de leginkább tanító jelleggel, ha kritizál akkor sokszor megvan az alapja, vagy értem, miért mondja és nekem nem okoz gondot meg önértékelési problémát az, ha kijavítanak, én el tudom ismerni, ha van az enyémnél jobb módszer is.

Vannak olyan helyzetek azonban, amikor önmagának is ellent mond (pl. megmondja, hogy szeretné, ha valamit megcsinálnék, és mikor kész vagyok vele, akkor számon kér, miért így csináltam, így nem jó) vagy nem érzem jogosnak a beleszólását, akkor ki szoktam állni magamért.

A többi meg rá hagyom, nem szokott rosszul esni a kritika, nagyon ritkán idegesít fel, ha beleszól valamibe. Nem fizet annyit, hogy munkán kívül is ezen aggódjak, na :D

2019. okt. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Ja bocs, most látom, hogy főnöknőt kérdeztél. Az enyém férfi. Nő sem zavarna sokkal jobban, szerintem ők logikusabbak, mint a férfiak.
2019. okt. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!