Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kórházi laborban egy dolgozó...

Kórházi laborban egy dolgozó mennyit érintkezik a vegyszerekkel?

Figyelt kérdés
Szövettant ott kell hagynom a vegyszerek miatt. A laborban gondolkodom csak nem tudom mennyire érintkezik az ember ott vegyszerekkel. Mennyire van kitéve a dolgozó hogy sokat lélegezzen be belőle?
2019. okt. 19. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
2019-et írunk, van már maszk és kesztyű is, elszívó fülke és miegymás. Aki érintkezik, az nem tartja be az előírásokat
2019. okt. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hiába vannak ezek ha vki egyikre allergiás lesz. Azok se 100%-osak.
2019. okt. 19. 16:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, ha kesztyűbe vagy és maszkba, akkor nem ér hozzád és nem tudod belélegezni. pl. nekünk kellett használni Etídium-bromidot is, elég rákkeltő, de kiküszöbölhető volt, h bárhogy is érintkezzünk vele
2019. okt. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mégis allergiás lettem, Formalinból elég egy kis adag már irritáló hatású, akkor is ha van elszivó meg maszk, és használtam a maszkot amúgy mégis fel volt duzzadva a garat. Volt olyan kollégianő aki meg kiütéses lett a xiloltól. Persze, elkerülhető de igy vannak akik allergiásak lesznek, ez köztudott.
2019. okt. 19. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!