Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szakítás után dolgoznátok...

Szakítás után dolgoznátok tovább az exetek vállalatánál?

Figyelt kérdés
Abba a helyzetbe kerültem hogy szét álltunk a barátommal. Már sok évet tudhatunk magunk mögött együtt de kulturált emberek módján megbeszéltük hogy ez már nekünk nem megy. Viszont én nála dolgozom az ő cégénél. Semmi extra csak irodai munka,ellenőrzések meg ilyen. Nem rossz a munka kifejezetten szeretem is csak nem e ciki? Ő mindenképp azt szeretné hogy maradjak viszont ti nem éreznétek magatokat furán? Nem vagyok rá szorulva hogy ott dolgozzak és eddig közös kasszába kaptam a fizum de mondta hogy rendszeresen adná a fizetésem ami tényleg nem rossz. Viszont nem tudom hogy mennyire lenne ez így jó!

2019. okt. 19. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Mármint exedé a cég? Szerintem addig gyere el, amíg balhé nélkül megteheted. Intelligensnek tűnő emberek is fordultak már ki magukból, amikor az exüknek új kapcsolata lett.. Én biztosan nem maradnék.
2019. okt. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Közös megegyezéssel szakítottunk és ha mással lesz boldog hát áldásom rájuk. Ilyen végett én nem cirkuszolnék
2019. okt. 19. 21:29
 3/4 anonim ***** válasza:
29%
1#nek picinyke az önismerete, és a személyisége. Maradj csak. Azért érzed a megkérdőjelezést, mert érzed, h ez nem számít, csak még is még ismeretlen helyzet, felfigyeltél rá, és mindenhonnan voltál agymosva, hogy ez negatív dolog.
2019. okt. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ekszedé a cég és nem házasodtál vele össze, hogy utána szétpereld a gatyáját is? Milyen nő vagy te? Ilyen luuuzer lennék lépnék..
2019. okt. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!