Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti dolgoznátok otthonról?...

Ti dolgoznátok otthonról? Miért? Miért nem?

Figyelt kérdés
2019. okt. 4. 22:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Jelenleg nem, egyedül élek, szeretek emberek közt dolgozni és szocializálódni. Ha otthon dolgoznék még nehezebb lenne kimozdulni és magányos lennék.
2019. okt. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem, mert nem biztos, hogy a munkára tudnék koncentrálni, valami biztos mindig elvonná a figyelmem.
2019. okt. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

Jelenleg is van home office lehetőség, de általában nem igazán tudok a munkára fókuszálni, amikor élek vele. Az agyam nem a munkát köti össze az otthon kényelmével, hanem a pihenést. :) Persze van amikor az ellentéte igaz.

Hosszabb távon semmiképp sem. Nem viselném jól az izolációt, kell hogy emberek közé menjek.

2019. okt. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Én magamnak dolgozom, ez sokszor neten zajlik, sokszor elmászkálással jár.
2019. okt. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Én home office-ból dolgozom, korábban dolgoztam irodából is, mind a kettönek meg van a maga elönye és hátránya. Ennek pl. az hogy tudatosan kell figyelni a fókuszált munkavégzésre.
2019. okt. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben igen. Kevés emberrel tudok együtt dolgozni, együtt meglenni, max. 2 emberrel. Nem szeretem az állandó szívatásokat, szekálódásokat, stb. Az otthoni munkával távmunkával ez kiküszöbölhető lenne.
2019. okt. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én itthonról dolgozok, a netet használva.

Számomra a legnagyobb pozitív változás, hogy nem kell tömegközlekednem, arra sok idő és pénz ment el, ráadásul folyton elkaptam valami vírus vagy bacit két havonta. Ellenben mióta itthonról dolgozok, nem voltam beteg.

Meg kevésbé úszik el a háztartás, a munka üres perceiben tudok főzni, mosogatni, odateszek mosást stb.

2019. okt. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

mint a 4. Terepen is dolgozom, aztan otthon utomunka... (fotos)

Eleget talalkozom emberekkel es nyugiban dolgozok itthon is sokat. Nekem ez az élet maga a megvalosult alom. :)

2019. okt. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
Igen. Nagyon idegesít, hogy a kollégáim folyton panaszkodnak valami miatt. Legszívesebben bedugnám a fülem, de azt sajnos nem lehet. Sok energiámat emészti fel csak az, hogy a kollégákkal megtaláljam a közös hangot. Ha otthon dolgoznék, csak a munkámra kellene koncentrálnom. Így hatékonyabban tudnék dolgozni.
2019. okt. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt lehetőségem home office-ra, dolgoztam is így, de nem szerettem. Való igaz, nem megy el idő a munkahelyre utazgatással, nem kell a kollégák sirámait hallgatni, pár perces üresjáratban gyorsan el lehet intézni egy mosogatást vagy teregetést, de nekem volt hátránya is bőven: aki home office-ban nyomta, arról úgy gondolták a nagyeszű kisfőnökök, hogy napi 24 óra a munkaideje. Nézzél mán rá erre, gyűjtsd már ki az adatokat, csinálj már egy kimutatást, keress már megy egy telefonszámot, mer' neked hátha megvan - hamar, gyorsba', essóess, csak egy öt perc neked. Este 10-kor, reggel 6-kor, attól függően, melyik mikor nem tudott aludni. Persze közben az egyedi kérések mellett azért menjen a mindennapi taposómalom is, ne maradj el a dolgaiddal.

Ezért szoktam le az ilyesfajta munkavégzésről. Bementem reggel 8-ra a munkahelyemre, ott délután fél 5-ig dolgoztam, azon kívül pedig sajnos nem tudtam megoldani senkinek semmit, a laptopom benn maradt az irodában, az otthoni gépről meg nem tudok belépni, mert Linux van rajta, nem működnek a céges szoftverek. Igaz, hogy elment legalább napi egy óra a tömegközlekedéssel, viszont mikor hazaértem, teljesen nyugodtan dőlhettem hátra, hiába telefonálgatott némelyik izgága menedzser, hogy neki mármostazonnal kellene valami, könnyen le tudtam rázni.

2019. okt. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!