Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti hogy reagálnátok, ha...

Ti hogy reagálnátok, ha hirtelen kedves lenne a kollégátok?

Figyelt kérdés

Újként jöttem erre a helyre dolgozni, és az elején volt egy srác, aki nagyon ellenséges volt velem. Olyannyira, hogy azon is elgondolkodtam, hogy maradjak-e, annak ellenére, hogy a munkahely tetszett. Végül maradtam. Az utóbbi időben azt vettem észre, hogy ez a kolléga különösen kedves lett velem. Beszélgetni próbál, nem akar kötekedne, sőt, már a karácsonyi bulit szervezte, amire 9 fővel számolt, amibe én is benne voltam. Kicsit fenntartásokkal kezeltem ezt a hirtelen kedvességet, és nem is viszonoztam annyira, mert furcsa volt. Szerintetek mi változhatott meg benne? Ti hogy viszonyulnátok hozzá ezek után?


L/23


2019. okt. 19. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Vagy befenyítette valaki, vagy valamit akar tőled, esetleg tart valamitől amit úgy úszhat meg hogy összebarátkozik veled.


Az én munkahelyemen volt egy srác akit a csoportvezetője folyamatosan csesztetett, mert irigy volt arra hogy a srác diplomás, de aztán egy nap hirtelen a legjobb barátja akart lenni a srácnak. Mint később kiderült üresedés volt a vezetőségben és mivel a munkások közül akartak valakit felhozni, ezért a srác is rajta volt a listán, sőt ő vezette a listát. Aztán elő is léptették miután elvégzett egy tréninget és már öltönyben járt be dolgozni. És igen, jogosan félt a csoportvezetője. :)

2019. okt. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem egyformák az emberek, lehet, hogy neki kellett idő, hogy megkedveljen, a csapat részének tekintsen. Beszélj vele, ha kezdeményez, aztán majd kialakul.
2019. okt. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!