Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mit tennétek ha a kollégáto...

Ti mit tennétek ha a kollégátok szemet vetett rátok?

Figyelt kérdés
Most kerültem új munkahelyre, jónak tűnik, idó beosztásban is meg pénzben is stb. Van egy kollégám aki már az első héten érdekes megjegyzéseket tett. Először kellet vele dolgoznom akkor kérdezősködött miért váltottam munkahelyet stb, aztán szóba jött,hogy ki hol lakik és akkor kezdte,hogy látod nem is lakunk messze egymastól.. Utána szólt egy kollégám,hogy segítsek a sofőrnek elmenni, intézzem a dolgokat amiket kell,erre ez a kollégám beszólt,hogy segíthetnél nekem is "elmenni"... Utána szünetben nevettem egy vicces képen és kérdezte min nevetek, megmutattam és felkérdezett eléggé kérdőre vonó hangnemben,hogy ezt a pasid küldte? A többi kollégám is nézett ekkor nagyott... A csoportvezető meg egyre több munkát ad ahol kettesben ezzel a férfi kollégámmal kell dolgoznom....Nem tudom mitevo legyek mert vitatkozni se akarok ujonckent de bunkozni se akarok...
2019. szept. 8. 21:19
 1/6 Thispain ***** válasza:
90%
Menekülnék a wc-be, ahogy tudnék, mielőtt elhánynám magam a szemek látványától. Viccet félretéve valószínűleg távolságtartóbb lennék ezzel a kollégával.
2019. szept. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az elején kell helyre tenni a dolgokat és nagyon határozottan meghúzni azt a vonalat, amit nem léphet át.

Ha személyeskedik, válaszold azt, hogy a magánéleted nem tartozik rá semmilyen formában. Ha ez nem elég, szólhatsz a főnöködnek, hogy zaklat (akkor is fontos, ha próbaidőn vagy) Ha ez sem használ, tovább léphetsz a munkaügyre.

Ne hagyd magad!

2019. szept. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mondd hogy van valakid és kész.

De lehetsz őszinte s megkérheted, legyen szíves a személyes dolgait nem kivetiteni rád, vannak határok.


Anno én egyik meló helyemen nyilvánosan picit flegmán, de többiek számára viccesen vissza aláztam az ilyet.

Jobban megkedveltek, hogy végre valaki.


+Házi nyúlra nem lövünk 😉 egy adott helyzetbe ezt is oda mondhatod.


Pl amikor kávézóba mentem projektemen dolgozva s nem akartam udvarlót szingliként, felvettem egy kamu aranykarika gyűrűt. Probléma megoldva.


Felnőtt vagy, légy önálló s állj talpadra ki magadért, ha kell.

2019. szept. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%

Pasas vagyok, de nagyon tudnak irritálni a környezetemben az ilyen nyomulós kis majmok, pláne ha látom, olyan lányra tapad rá, aki nem nagyon tudja megvédeni magát.

És nem, nem azért szólnék be az ilyennek, mert én is akarok valamit a lánytól.

Rengeteg visszahúzódó, nyugis lány van, akik ki vannak ilyennek téve.

Ha én lány lennék, már kitanultam volna valami küzdősportot..

Sajnos gyerekkoromból adódóan mindig az elnyomókat veszem célba, és beteg módon megszüntetném őket....


Ha van ott egy normális valaki, akkor megvéd, ha látja a helyzetet.

2019. szept. 9. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
1-2 eleg erelyesen leszallitottam a magas lorol de van ,hogyha ujra a kozelembe kerul akkor nem hagy ki 1-2 ilyesmi beszolast..
2019. szept. 9. 23:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Jól tetted!

Maradj határozott, mert ha látja, hogy egy pillanatra is gyengébb vagy, újra kóstolgatni fog! Az ilyenek csak az alkalomra várnak... :(

2019. szept. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!