Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aldinál, Tesconál mennyi idő...

Aldinál, Tesconál mennyi idő múlva hívnak interjúra miután beadtad a jelentkezésed, illetve mennyi idő a munkafelvétel, ha felvesznek? Sok helyen azt írják, hogy azonnali munkakezdés de simán elhiszem hogy az csúsztatás.

Figyelt kérdés
2019. okt. 20. 01:45
 1/3 anonim ***** válasza:
a munkakezdes tenyleg azonnali. nincs eleg emberuk igy az elso heten amikor megvannak a papirjaid mar mehetsz is
2019. okt. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. Azzal nincs tapasztalatod, hogy miután beadtam az önéletrajzom, azután mennyi idő. Azt olvastam elég random. Egy hét és több hónap i lehet. Valóban így van?
2019. okt. 20. 10:19
 3/3 anonim válasza:

Ezt így nem tudom de most úgy általánosságba válaszolok.Attól függ milyen cég,mennyire kell ember mennyire jó az önéletrajzod,mennyien jelentkeznek na meg,hogy nem e keveredett el valahova az emailed(küld el ugyan azt 2× 1 óra különbséggel akkor biztos észreveszik,hogy létezel)....stb sok mindentől ezt így nem lehet előre megmondani.1-2 naptól pár hónapig.

Engem volt,hogy majd fél év után hívtak vissza...Mondtam nekik,hogy kösz nem :D

2019. dec. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!