Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a munkahelyen fúrnak, és...

Ha a munkahelyen fúrnak, és nem akarok elmenni mit lehet tenni? Hogy lehet leszerelni őket?

Figyelt kérdés
A főnökség tud róla, nem akarják, hogy elmenjek valamit meg is oldottak a munkaidővel kapcsolatban kivel hogy kombinálnak a közvetlen kollégákkal.De mindent nem tudnak megoldani.

2019. okt. 22. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Már az egy nagy előny, hogy a főnökség tud a dologról és a leírásod alapján "melletted állnak".

Tedd a saját dolgodat. Vigyázz, hogy ne adj támadási felületet a furkálódó kollégáknak. Ja, és semmiképp ne keveredj se szóváltásba, se hasonló helyzetbe benn.


Az, hogy teszed a dolgod, nem furkálódsz, nem veszekedsz, nem lősz vissza - téged fog igazolni.


Milyen munkakörben dolgozol? Konkrétabban tudnál arról írni, hogy hogyan furkálódnak a kollégák?


Erősítsen az, hogy a főnökség (akitől függsz) azt akarja, hogy maradj. Ennek biztos megvan az oka.


Majd írd meg, hogy alakul a helyzeted!


Kitartást!

2019. okt. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Konyhán dolgozok,amivel furkálnak pl.romlott saláták,azt állítják nem főztem zöldségféléket,rossz krémet főztem,nem készítek elő mindent amit kell a váltásban.

Nem furkalom őket de sok támadás összejött így én is pakoltam róluk a főnöknek. Ő is azt mondta végezzem tovább szépen a munkát ő elégedett velem a többiek meg féltékenyek és próbáljak nem figyelni rájuk, nekem csak az legyen fontos amit ő mond.

2019. okt. 22. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!