Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Már nem vesznek soha vissza a...

Már nem vesznek soha vissza a gyárba dolgozni. Nektek mondtak már ilyet?

Figyelt kérdés

1 hetet bírtam betanított munkásként, mert lett másik melóm. És mondták amikor felmondtam, hogy az üzem döntése alapján soha nem jöhetek vissza dolgozni.


Nektek volt ilyen?


Hogy viseltétek?


2019. okt. 24. 10:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

1)

Nekem nem volt, mert mindig jó munkaerő voltam, bárhova örömmel visszavettek volna.

2)

Te mentél el máshova, amúgy sem praktikus visszakullogni oda, ahol egyszer felmondtál.

3)

Egyetlen céget ismerek ilyet, az a Skála Áruházak volt - még Demján Sándor idejében - ahol ha valaki felmondott, azt utána nem vették vissza.

2019. okt. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%
Duma. Ha kellesz úgyis visszavesznek, ha nem akkor meg úgyse.
2019. okt. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Bár ami annyira kaka hogy én megyek el onnan, oda valószínű hogy soha többet nem szeretnék vissza menni.
2019. okt. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem kamu :)

Rokonomaf a boschba visszavették 3szor is ,pedig kétszer önként jött el és hat nem egy megbízható munkaerő.

ha nincs más felveszik

2019. okt. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
Ez nem csak neked szol. Vannak helyek ahol ez az általános duma, aztán mégis akadnak kivételek. Nem is igazán a kilépőknek szól, inkább az ott maradt munkaerőnek, mintha ettől majd jobban megbecsülnék a helyüket. Régi berögződés azoktól akik nem értik, hogy a munkaerő nem a cégért dolgozik, hanem pénzért.
2019. okt. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Itt azért rongyá keresed magad, 168.560 bruttó ( nekem az azt jelentette : 111.570 ft) 3 műszak és minden péntek 12 órázás. És 3 hónap után VISSZAMENŐLEG!!! 3 hónap cafetéria jár bruttó 7530 pénz szép kártyára, ja és jelenléti pénz, mondjuk azt a vírusokkal, meg tüdőgyulladással, hasmenéssel kellene megbeszélni, mert 1 nap távollétnél sem jár.


Szóval meg kellett volna becsülnöm ezt a helyet.

2019. okt. 24. 11:24
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
Ha ilyen "jó" volt úgysem akarnál visszamenni (vagy mégis?), akkor minek izgatod magad rajta?
2019. okt. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%
Adom az előzőt.
2019. okt. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
111.570 HUF?! Ember, én könyvraktáros vagyok és ennél többet keresek. xD
2019. okt. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

3 műszakba vagy? Na, ügye ők úgy vannak.


Úgy reklámozza magát a gyár, hogy itt lehet a legtöbbet keresni. :D :D én csak azért mentem oda mert reggel felkeltem és megnéztem nincs 9 óra, tehát beérek a felvétre, utána néztem, hogy milyen " jó " gyár.

2019. okt. 24. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!