Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kértem az áthelyezésem és...

Kértem az áthelyezésem és mindenki ellenem fordult. Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Ahova menni fogok, sokkal többet tudok szakmailag fejlődni, több felelősség és több fizetés is jár vele. Dec 1-én kezdek az új helyemen. A mostani munkatársaim azóta nagyon kegyetlenek velem, undorítóan beszélnek hozzám, szidnak, beszólogatnak és valahogy rám hárítják a munka nagyobb részét. Nagyon rosszul érzem már ott magam közöttük. Úgy érzem, h előbb ugrok kútba, mint bevállaljak még egy munkanapot. Ti mit tennétek a helyemben?

2019. okt. 24. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom csak az irigység miatt ilyenek. En felvenném a 100 wattos mosolyom, végigcsinalnam. Ezzel is bosszantva őket. De ha tényleg annyira nem bírod,akkor, ha van még szabadságod (természetesen időarányosan)vedd ki. Vagy kérném a korábbi felmentésem,mivel ellehetetlenítik a munkámat.
2019. okt. 25. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A törtetö emberek akik tudatosan es hatarozottan fejlödnek, en ugy vettem eszre inkabb "taposo"stilusuak, azaz mindenki azert tiszteli öket mert tartanak tölük. Kivivjàk a tiszteletet ha kell arrogansan de inkabb rafinaltan szemetül.

Altalaban nem a mimozak jutnak feljebb.

Kell hozza egyfajta emberi tartàs. Aki nem törik meg ha irigyek masok.söt azt erezteti hogy senkik az irigyei hozza kepest

2019. okt. 25. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én még nagyon pályakezdő vagyok és az önbizalmam se a legnagyobb, de ez a másik osztály már június óta hív, h menjek át hozzájuk. Ők intézték az áthelyezésem is. Gyakorlatot töltöttem ott és mindenkinek szimpatikus voltam, ezért ragaszkodtak hozzám. Sokat kell még tanulnom. Nem tudom, h mi zavarja őket, de tegnap is annyi munkát terheltek rám, h 19 helyett 21-kor végeztem, de tisztességgel megcsinált mindent. Éjfél előtt értem haza, mert olyankor már óránként jár a vonatom is. Nem érzem azt, h bírom még ott ebben a helyzetben. November 1-től akart áthelyezni az igazgatónő, de kértem, h maradhassak még egy hónapot. Már nagyon megbántad :(

Kétségbe vagyok esve, azóta a kákán is a csomót keresik, olyan miatt is felelősségre vonnak, amihez közöm se volt. Nem értem ezt a 360 fokos fordulatot. Én mindenkit bátorítottam arra, h lépjen, ha van lehetősége. Sose a saját érdekeim néztem, hanem azét, akiről szó volt és úgy adtam tanácsot. Csalódott vagyok :(

2019. okt. 25. 09:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor bemész az igazgatónőhöz és elmondod, hogy mi a helyzet. Már az is előrelépés, ha nov 15-el helyez át.


De amúgy milyen munkahely ez? Ha nem csinaltad volna meg tegnap este a munkát, akkor ma rátok dől az épület? Mert ha nem így van, akkor ne legyel már bolond. Ejjel érsz haza, nem pihened ki magad, csakhogy megfelelj olyanoknak akik semmibe vesznek, meg keresztbe tesznek neked.

2019. okt. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Emberekkel foglalkozom, őket nem hagyom cserben azért, mert lejárt a munka időm.

Nem olyan egyszerű ez az áthelyezés, a mostani főnököm nem akarta dec 1-el se aláírni az áthelyezési kérelmem. Nagy csetepaté volt belőle, mindenki nekem esett :( biztos vagyok benne, h nem írná alá nov 15-el sem

2019. okt. 25. 15:05
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Jóindulatú bolond vagy te. Nem sertegetni akarlak ezzel. Ha nem állsz ki magadért el fognak taposni. Az ilyen tipusú embert a többi végletekig kihasználja, aztan ha egyszer besokalsz,kiosztod őket, akkor te vagy a sz@r szemet. Próbalj meg kitartani. Lebegjen a szemed előtt, hogy hamarosan jobba mész. Ők meg maradnak a...... posványba. Kitartás!
2019. okt. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!