Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti melyik munkát vállalnátok?

Ti melyik munkát vállalnátok?

Figyelt kérdés
Azvegyik egy elég sokszínű változatos meló, de sokszor szervezetlen, és ebből kifolyólag jön a stressz. Vagy egyszerű gyári monoton meló ami nem nehéz szervezett, nem variálnak percenként, de cserébe szürke.
2019. okt. 25. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Az elsőt probáltam eddig.Maga a melo tetszett,szeretem a pörgést,a váratlan feladatokat olyankor adrenalin löketetkapok,felpörgök,ugy hat rám mint a kávé.

Ami egyedül kiakasztott az a feletessem akinek kb gőze nem volt arról mi történik de folyton belepampogott a dolgaimba.

2019. okt. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 MrPifta ***** válasza:
Mindig változatos munkám volt.
2019. okt. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Egyiket sem, azért tanultam, hogy ennél jobb munkám legyen
2019. okt. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A változatos melót vállalnám, ha jön valami hiba a szervezèsben azt egy kihívàsnak fognàm fel, nem stressznek. Egy gyàri munkàtól meg azért sokkal többet tanultam/tanulok.
2019. okt. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es válaszolóval egyetértek, a szervezetlen munkából lehet sokat tanulni: szervezni, stresszt kezelni, stb. és nem utolsó sorban kihívásokkal teli, azaz nem unatkozol mellette. Mindenképp ezt próbálnám meg első körben, ha nem jön be gyári melóra bármikor elmehetsz, hisz folyton van felvétel.

Én ugyan nem gyárban, de irodában éltem meg a monoton, szervezett, túlzottan is szabályozott munkakörnyezetet. Könnyen bele lehet őrülni. Az első időszakban persze jó, hogy nincs nagy felelősség, stressz, csak teszed a dolgod aztán mikor fél év után már minden a kisujjadban van és semmilyen kihívást nem jelent a munka, sőt még álmodban is előjönnek a berögződött munkafolyamatok akkor nagy bajban vagy.

2019. okt. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szivesen cserélnék veled utolsó. Már elegem van hogy állandóan sakkoznom kell a munkámban...
2019. okt. 25. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!