Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki min.1 évig munkanélküli...

Aki min.1 évig munkanélküli volt, annak, hogy sikerült újra munkát találnia?

Figyelt kérdés
Szerettem a korábbi munkahelyem és munkám, amely megszűnt tavaly, azóta nem találtam másikat. Egy darabig elvoltam itthon, háztartás, gyerek, alkalmi munkák, de mostanában már nagyon kevésnek érzem, hiányzik, hogy dolgozzam rendesen és emberek közé járjak.
2019. okt. 25. 09:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miből élsz?
2019. okt. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szükséges:sok-sok álláspályázás, nem elveszíteni a reményt (99,9%-ban nem reagálnak). Ami még igazán segítő lehet, ismerősöknél érdeklődni, hogy tudnak-e olyan helyet, ahol keresnek a képesítésednek megfelelő embert, még meg sem hirdettek, de kell ember, mert ha meghirdették, megrohanják a jelentkezők (mi egyébként a szakmád?)
2019. okt. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%
El kell menni tanfolyamra a munkaügyiben. De piacképes szakmàra. Lehetséges.
2019. okt. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ismerős nincs, aki tudna segíteni.

Tanári diploma és pénzügyi-számviteli ügyintézői okj-és végzettségem van, sosem tanítottam, irodában dolgoztam végig.

A munkaügyiben már többször voltam tanfolyam ügyben, idén még nem indult, az ügyintéző szerint, ha lesz is, akkor is csak valami rövid tanfolyam várható, mint pl. kêz és lábápoló, értelmesebb nem.

2019. okt. 25. 12:21
 5/14 anonim ***** válasza:
De miből élsz 1 éve? Azt nem tudod folytatni?
2019. okt. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Először álláskeresésit kaptam, azóta, ha akad alkalmi, akkor abból, meg ott a párom, de azért ez sem mehet így a végtelenségig, főleg magam miatt.

Jelentkeztem több helyre eladónak is, de leginkább vissza se reagálnak, behívni egyik se hívott.

2019. okt. 25. 12:35
 7/14 anonim ***** válasza:
Meki, KFC, Burger King stb.? Takarítói melók? Ne mondd már, hogy sehova nem vesznek fel.
2019. okt. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
azt kellene kisakkoznod magadban, hogy mit szeretnél csinálni, mivel szeretnél foglalkozni. Az nem elég, hogy "emberek közé járj", mert nem az a lényeg. Tanárból nagy hiány van... az egy szép hivatás... de ha azt nem szeretnéd, akkor mit lenne érdemes tanulni? Munkaügyiben nyelvtanfolyamok is vannak - lehet, hogy az?
2019. okt. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
7-es, ha eladónak, árufeltöltőnek nem hívnak be, akkor miért hivnának takarítónőnek? Ezekhez a helyekhez túlkorosnak érzem magam, elnézve milyen fiatalok dolgoznak ott.
2019. okt. 25. 13:18
 10/14 anonim ***** válasza:
Miért, mit veszítesz vele, ha jelentkezel attól függetlenül, hogy szerinted milyen valószínűséggel vennének fel?
2019. okt. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!