Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A kolléganőm egy útálatos,...

A kolléganőm egy útálatos, kétszinű boszorkány. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Amióta ott dolgozok 2év+ egyre többször tapasztalom,hogy egy számító,spicli dög.Beköpi a kolleganőket a feleteseinknél,árulkodik,hacsétol csak az ő munkája jó ő a tökéletes.

Velem mindig baja van.Vannak ilyen kirohanásai.Van,hogy jopofizik megpróbáltam joban lenni vele és elhinni,hogy nem tehet rola ilyen kígyó a természete de nem! Mindig dicsekedik a családjával elmondan mindenkit mindennek.Csak nők dolgozunk kb 20an.

Páran járunk autóval.Bárkit szivesen elviszem és ő az első aki mindig hív.Nincs pof nemet mondani.De történt,hogy lebetegedtem,vele dolgoztam már 3ik napja voltam beteg(felfázás) sajnos hajlamos vagyok rá.Egész nap szenvedtem és este mire hazaértem már olyan rosszul voltam párom bevitt a sürgőségire.Azota elmúlt de találtak mást is mert a fajasok máshol is előjötzek.Veseimmel van gond.Szoval nem jo kedvemből vagyok othon.Én vagyok munkában a legfiatalabb 26éves persze ,hogy nem hanyagolom el a felfázást még nincs gyerekem.Vigyáznom kell magamra.De ő azt beszélte nyugodtan dolgozhattam volna antibiotikummal ha visszegyek munkába ő majd jol megmondja nekem.Evvel hivott fel 2 kolléganőm.

Hát aki volt már felfázva tudja milyen az.De ő nem érti meg.Nemtudom mi baja van velem 50+ os a nő.Kinézett magának.Az én munkám szart sem ér.Semmit sem csinálok jól de a valagát jó,hogy beteheti az autómba.Meg házhoz vinni a szarjaival együtt amiket a konyháról visz haza az álatainak.Egyszer ki is öntötre az ülésre.

A lényeg kiváncsi leszek ha visszamegyek dolgozni hogy fog hozzám álni.

Ti mit csinálnátok? Szeretek mindenkivel joban lenni túl jó a szívem.Nem tudom,hogy mondjam meg neki,hogy engem felejtsen el és az autómat is.



2019. okt. 25. 22:10
 1/6 Sunshinedoll ***** válasza:
94%

Mondd neki, hogy dolgod van munka után, nem tudsz vele hazaugrani. Ne hagyd magad!

Vagy hogy pár kollégád visszaélt a kedvességeddel a fuvarozással kapcsolatban, így úgy döntöttél, senkit nem viszel el. Vagy gondol rá, hogy ő volt az, vagy nem.

2019. okt. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az a probléma,hogy ő lakik a legközelebb a munkahelyünkhez ugyan abban az utcában.Szoval mindenképpen arra mennék ez a baj.Igy kellemetlen közölni,hogy nem álok meg.Ha én ilyen közel laknék gyalog járnék.Értem ő még nem tett szívességet.Csak szarba kevert mint mindenki mást.Lehet az lenne a legtisztább ha szemtől szembe megmondanám az igazat,hogy nem tetszik ahogy beszél rólam és a viselkedése sem.S ha ír,hogy jöhet e velem a szokásos " persze" helyett megírom,hogy nem.Vagy nem veszek tudomást róla.Ezért írtam,hogy házhoz viteti magát mert neki mindenképpen útba esik.Másokat kirakok egy adott helyen onnan elgyalogolnak haza.Egyszer egyszer ha ejjelesek vagyunk és egyik kolléganőm siet az unokajait oviba vinni elszoktam vinni haza sokszor fajnak a lábai nekem meg csak pár perc.Egy masik idősebb koleganot is haza szoktam vinni ő páromnak rokona.

Nem igadozok ki rajta néha jopofizik akkorákat nevetgél velem utána jól lemond.Nemtudom elképzelni mi baja velem.Talán,hogy fele annyi idős vagyok vagy irigyel valamit tőlem.A munkám nem végzem rosszul a felettesemmel beszéltem már erről ő szólt,hogy panaszkodik rám de,hogy netőrödjek vele mert őis tudja milyen.

Utána jön a fiával dicsekedik,hogy ezt vett azt vett mindent kézpénzre vett.

Ilyenkor jot nevetek magamban.Nem akarok senkit leszolni távol áljon tőlem.De ha 30 évesen a szüleimmel élnék nekemis lenne annyi megtakarításom.Helyette én 22évesen külön költöztem és magamat tartom el.Gondoltam rá lehet azz irigyli,hogy jól élünk a párommal s ő nem bírja elviselni ha bárki bármitről beszél,hogy mit vett mit kapott neki sokkal jobbvan,szebbvan.Tökéletes családja van.Nagyon bután és csúnyán beszél sokszor.A szomszédjait szapulja,csúfolja.Gúnyolódik mindenkin.

Nem tudom elképzelni,hogy lehet valakinek ilyen természete.

2019. okt. 25. 23:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Szépen megmondod neki, hogy elvágta magát nálad, innentől kezdve feletjtse el, hogy te fuvarozod. Sőt, ha lehet, ezentúl csak akkor szóljon hozzád, ha azt a munka megkívánja. Még esetleg megtoldod avval, hogy nem ajánlod, hogy áskálódni kezdjen ellened, mert ha megtudod, nem habozol majd jelenteni a főnöknek. Az ilyenekkel így kell bánni, nem finomkodni, meg célozgatni.
2019. okt. 26. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Igazad van.Ezek után talán elgondolkodik.Eddig senkisem merte helyre tenni.Itt az odő,hogy valaki megtegye.Félnek a csúnya nagy szájától.
2019. okt. 26. 11:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezért nem szabad munkahelyen haverkodni. Én csak akkor beszélek, ha nagyon muszáj. Betegség az rád és az orvosra tartozik, a távollét a HR-re, főnökre. A többi munkatársnak semmi köze hozzá, hogy te x napon hol voltál. Munkatársat nem taxizunk, nálam ez aranyszabály. Szerezze meg a jogosítványt, vásároljon autót. A munkahely és az otthon megközelítése legyen mindenkinek a saját mobilitási problémája. Egyszer megengeded nem vakarod le magadról.
2019. okt. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem megoldható,hogy be beszéljek vele ha vele vagyok beosztva 12órát.Mert akkor csak 2en vagyunk.Összekell dolgoznunk.De az igaz,hogy a munkán kívül nem kell vele másról beszélni.Köszönöm a választ.
2019. okt. 27. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!