Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Jó ötlet ez? Leskelődős,...

Jó ötlet ez? Leskelődős, intézkedős öregasszony ellen.

Figyelt kérdés

Újonnan költöztünk egy belső udvaros társasházba, a földszintre. Valamiért úgy alakult, hogy a szelektív kukák nem a folyóson vannak (mint a többi), hanem a mi ablakunk alatt!

Ezért eltoltuk a folyosóra, mire lejött a vénasszony és visszatolta, mondván, hogy "ez mindig itt volt". Én meg mondtam neki, hogy úgy is most lesz közgyűlés, majd ott szépen eldöntik a lakók, hol legyen az új helye, nem maga mondja meg! Erre nem tudott mit mondani és felment a 3.-ra, ahol minden délután és minden éjjel les minket és az összes szomszédot (kiáll az erkélyre és nekitámaszkodik a korlátnak).


Arra gondoltam, hogy egy reflektort szerelek fel a falra, ami pont a pofájába világít, ha leskelődik.

Emellett egy másikat is, ami mozgásérzékelős, mert éjjel szokott lent mászkálni a földszinten.

A házban egyébként kötelező egész éjjel az udvaron égetni a villanyokat (önkormányzati rendelet), ezt is ő intézi.



2018. ápr. 4. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Az oregasszonyok sajnos ilyenek (tisztelet a kivetelnek persze)

Volt olyan,hogy feljott a foldszinten lako idos holgy a 4.re hozzam, mert volt egy zacsko a fán a ház mogott es be akarta nekem magyarazni,hogy latta ,hogy en dobtam ki.

Szoval nem kell veluk kulonosebben foglalkozni,feljelenteni nemtud ,az hogy hisztizek meg nem vezet sehova.

A reflektor szerintem nem jo otlet lehet,hogy a lakok beleegyezesi is szukseges hozza ezenkivul radfoghatja ,hogy a reflektorod miatt lett lataskarosodasa..

2018. ápr. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1%
Bocs, de nagyobb taplónak tűnsz, mint a néni.
2018. ápr. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Nem értem miért izgat téged az öreglány ennyire (?) van félnivalód, takargatni valód ? Rakj függönyt az ablakra, meg redőnyt és húzd be, enged le és akkor nem fog látni benneteket, hogy mit csináltok. Különben meg azért tudod, hogy les, mert te is lesed ezek szerint xD
2018. ápr. 5. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
* A kuka jogos, nem az ablak alatt a helye. Nem lehet elvárni senkitől sem, hogy miközben szellőztet, a közös kuka szagát, mocskát, bűzét, más nyálas flakonjának a párolgó gőzét szagolja, be engedje a magánterületére, mint ahogyan azt sem , hogy én ne tudjak nézelődni az ablakomon és a kilátás helyett egy kukával nézzek szembe.
2018. ápr. 5. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igeen, leskelődtem én is, lestem ahogy lesett minket. XD

Igazából a kuka a bosszantó, a függönnyel valóban orvosolható a leskelődés.

2018. ápr. 5. 13:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem irigykedik a banya, hogy ő màr nem kap fszt.
2019. nov. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!