Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgoznál havi 120 ezerért?

Dolgoznál havi 120 ezerért?

Figyelt kérdés

7-16-ig hétfőtől péntekig.

- Nincs szabadnap ledolgozás szombaton.

-Szabi a jogszabályok szerint.

- Kapsz havonta kajajegyet 100 ezer forint értékben, ami 5 évig levásárolható

- Kapsz havonta elektronikai jegyet 100 ezer forint értékben, ami tíz évig levásárolható.

- 16 után az órabér 2000 forint.

- kaja idő. Reggeli 20 perc 7:30-tól. Cigiszünet 10 perc 10:20-tól. Ebéd szünet 40 perces 12:00. Cigiszünet 10 perc 14:20-tól.

- A szünetekben kimehetsz boltba.

- Bármikor rágyújthatsz a kijelölt helyen.

- A szünetek 10-15 perccel kitolhatók, ha nem a vágón vagy a főnökkel.

- három havonta 100 forinttal emelik az órabéred.



/nagyjából ennyi/ ha kihagytam valamit

A főnök visz be autóval, haza is hoz. Asztalos betanított műhelymunkák.


+ szolgáltatások. A főnök megkérdezi tetszik-e a munka. Hogy van? És reggel azt köszöni : Jó napot. És munka végén:-jó pihenést. Pénteken: szép hétvégét. Érzed megbecsül a főnök, aki tud oroszul, mert ott nőtt fel, magyarul is kiválóan beszél, hiszen egyik szülője magyar.

Sajnos már idős és nem tudni mi lesz néhány év múlva, lehet a fia nem fog ennyire megfizetni.



2019. okt. 27. 20:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
8%
Haha, végig se olvasom. Nem.
2019. okt. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem árt végigolvasni.
2019. okt. 27. 21:01
 3/18 anonim ***** válasza:

Jónak hangzik.

Jól értem hogy a 120 000 ft-on felül még kapod a kaja utalványt?

Durva...

2019. okt. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Végigolvasva már nem olyan szörnyű, mint első benyomásra, csak simán rossz. Persze, tök jó a kajajegy meg elektronikai jegy, de ki tud levásárolni átlagban havi százezer Ft elektronikai jegyet? Ruha jegy akkor már értelmesebb lenne :D Oké hogy a kajára nem kell költeni, de 120.000 Ft lakhatásra, öltözködésre, kikapcsolódásra stb.nem elég.
2019. okt. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Hát én itt a nyugati határszélen élek, nekem ez kicsit szűkös lenne, de ha bárhol máshol laknék az országban akkor lehetséges, hogy elvállalnám.
2019. okt. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
Lehet én vagyok ennyire alulfizetett, de szerintem ez elég jó.
2019. okt. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nekem ez kicsit ellentmondásos.

Nincs szabadnap,majd azt írod,szabi jogszabályok szerint...

Fizu:cafetéria nélkül 120000?Mert úgy egész jó,ha beleszámolom,jóval több.

Bejelent normálisan?

Ha normális irodai munka lenne,nagyon rövid ideig dolgoznék ennyiért,de csak ha gyors fejlődési lehetőség lenne.

Szerintem kezdetnek nem annyira gáz.

2019. okt. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
20%

Lehet ezt ragozni, de egy alulfizetett droid vagy, aki attól van elájulva, hogy köszönnek neki.

(Ezért a boltban nem adnak semmit.)

2019. okt. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
25%
120ért dolgoznék úgy heti 1 napot nagyon max.
2019. okt. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

"Nincs szabadnap ledolgozás szombaton."


Pl. Egyes ünnepeket szombaton kell ledolgozni utólag, vagy előre, nekünk nem kell. Szabit írnak. Xy építőiparban dolgozik, ő még most 23-án is dolgozott és a szombatjai is munkával telnek 200 körül keres. Pedig az nehéz fizikai munka, mert nem mérnök. A karácsony szilveszter között sem kell bemenni és nem másodikán kezdünk, hanem az első hétfői napon, hatodikán.


Hatan vagyunk én a legfiatalabb, biztosan meglehetne oldani, ha valaki inkább lakhatási támogatást,ruhavásárlást szeretne. Ilyen nyugis melóm soha sem volt.

2019. okt. 27. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!