Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi esélyem van úgy munkát...

Mennyi esélyem van úgy munkát kapni, hogy lassan 25 és fél évesen semmi releváns szakmai tapasztalatom (gazdasági területen) nincsen?

Figyelt kérdés
Januárban lesz az államvizsgám (2. olyan alkalommal, hogy meg is jelenek rajta). Szakmai gyakorlatokkal van 4 hónap tapasztalatom, amiken semmi releváns szakmai munkát nem végeztem. Egy gyárban dolgozok jelenleg, betanított munkásként. Én úgy érzem ez az egész már elúszott, mert nálam 4-5 évvel fiatalabbak (akik iskola mellett dolgoznak) jóval több tapasztalattal rendelkeznek, mint én. Semmi pluszt nem tudok felmutatni, beszélt angolom is bőven közepes, illetve a számítógépes ismereteim is (gondolok itt az excelre).
2018. okt. 9. 13:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Vidéki vagyok, ez fontos, mert ezen a területen a munkák legnagyobb részében Budapestre koncentrálódnak.
2018. okt. 9. 13:50
 2/7 anonim ***** válasza:
Kevés, én hasonló cipőben vagyok, 4 éve diplomáztam, azóta csináltam egy OKJ-t is, de össz munkatapasztalatom csak 1 év van kb. A legtöbb hely még csak annyira se méltat, hogy figyelembe vegye a létezésem. Ezt eléggé beszoptuk.
2018. okt. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is ezt érzem. Az az igazság, hogy engem már nem is igazán érdekel az egész. Elbszott évek, totális mértékben. Minden korombeli elment mellettem. Most próbálom behozni a lemaradásom.
2018. okt. 9. 17:26
 4/7 A kérdező kommentje:
Te miből diplomáztál?
2018. okt. 9. 17:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Januárban lesz az államvizsgám (2. olyan alkalommal, hogy meg is jelenek rajta).

Gondolom mennyire keszulhettel az elozore, ha az sem sikerult, plusz a szoveg azt is engedi feltetelezni, hogy volt amire mar el sem mentel.


Szakmai gyakorlatokkal van 4 hónap tapasztalatom, amiken semmi releváns szakmai munkát nem végeztem.

Akkor ez kb annyira relevans, hogy en meg szeretem a kavet.


Én úgy érzem ez az egész már elúszott, mert nálam 4-5 évvel fiatalabbak (akik iskola mellett dolgoznak) jóval több tapasztalattal rendelkeznek, mint én. Semmi pluszt nem tudok felmutatni, beszélt angolom is bőven közepes, illetve a számítógépes ismereteim is (gondolok itt az excelre).

Na, ez pedig utal egy jo adag kisebbsegi komplexusra, nyelvtudasod is ertektelen, szamitogepes tudasod is.


Na most ket opcio van: megrohadsz a gyarban sz*rert-h*gyert, vagy osszekapod magad, abbahagyod a sirankozast es elkezded fejleszteni magad. 26 sem vagy meg, semmirol sem maradtal le, csak egy kicsit kuzdeni kellene.

2018. okt. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban. Ezt csak az érti meg aki benne van..

Persze a gyárban azt hallgatni legjobb hogy "miért itt vagy ilyen olyan iskolával"..

Én már beletorodtem hogy semmi jó cégnek se kellek.. Szóval ja jöhet az a szöveg hogy ezt is érdemlem.. Én nem így gondolom de mindegy. Tanultam eleget, próbálkoztam eleget..

2018. dec. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 TappancsMancs ***** válasza:

Ha csinálnád is amit tanultál, akkor ne hagyd. Tanulás az mindig kell, legalább is sok munkánál, tehát ha állásod is lesz akkor is fejlessz, tanulj.


A korod meg nem késő, még középkorú sem vagy. Amúgy vannak akik 50 környékén teszik le a diplomát, vagy a többedik diplomájukat.


Úgyhogy hajrá!


Talán egy Budapestre költözést is érdemes lenne fontolgatni, de előbb a szakismeret legyen meg.

2018. dec. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!