Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kiakarok menni külföldre...

Kiakarok menni külföldre dolgozni, de barátnőm nem akar, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Jövőre kiszeretnél menni ausztriába,de barátnőm hallani se akar róla,se a távkapcsolatról,ez esetben mit tanácsoltok?
2019. nov. 2. 09:05
 1/10 anonim ***** válasza:
43%

Mi a fontosabb neked?

A saját megélhetésed vagy egy kapcsolat ami ki tudja meddig tart még?

2019. nov. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Szakítsatok és menj ki.
2019. nov. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Menjetek Győrbe vagy Sopronba! Te a határ egyik oldalán dolgozol, ő a másikon.
2019. nov. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

"Kiakarok "

"kiszeretnél menni ausztriába"


Gondolom, németül jobban tudsz mint magyarul.

2019. nov. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nein!
2019. nov. 2. 09:31
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem még várj a meg győzéssel, nyugodt körülmények közt beszélj vele akkor amikor le csillapodnak a kedélyek. Ha akkor sem akarja hogy egyedül menj akkor vidd magaddal. Hanem keress más munkát ahová ketten tudtok menni.


Egyébként bele gondoltál már abba, hogy te ki ménsz egy két hónapig Ausztriába, és az alatt az idő alatt meg csalhat? Érted mire gondolok? Barátom is így járt.

2019. nov. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
6: Hol írja, hogy csak egy-két hónapra akar?
2019. nov. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

Ez attól függ te mit is szeretnél tényleg csinálni.


Pl nekem az unokatestvérem nem ment ki mert a felesége nem engedte. Akkor az összes barátaink Németországba mentek dolgozni, gyári munkákon, a magyar fizetések sokszorosáért. Sógornöm egy az egyben azt mondta, hogy tuti nem. Szerintem ez unokatestvéremnek nem volt akkor probléma, ö szerintem csak azért vágyott rá mert a jó pénz, haverok...


DE apám egyszer már mikor felnött voltam elmesélte, hogy ö anyám és a család miatt élete legvágyottabb munkáját mondta vissza. Èn akkor voltam kisbaba, tesóm ici pici gyerek, és kapott egy cégtöl ajánlatott, hogy külföldre mehetett volna dolgozni, és pár hetente csak haza(ez akkoriban óriási dolog volt, még a rendszerváltás elött 10 évvel). Ès el sem mondta a végén anyámnak, sokat gondolkodott rajta, de vissza utasította. Azóta is bánja, mindig is bánta, hogy azt a lehetöséget nem használta ki.


Hugom férje ki ment dolgozni, és a házsságuk pár év után egyértelmüen a távkapcsolat miatt ment tönkre. Habár szerintem ez akkor is tönkre ment volna ha a férje itthon marad, söt akkor lehet még gyorsabban.


Tanácsom az, hogy ha nagyon vágysz a munkára, mindenképpen menni akarsz akkor ne gondolkodj. Ha viszont azt mondod, hogy csak a haverok miatt mennél akkor maradjál.

2019. nov. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
19%
Nekem anyám egy nagyon igaz dolgot mondott mindig. Ha van egy lehetőségem a jobb életre, vagy hogy sikeres legyek, vagy bármi, ragadjam meg és egy nő se húzzom vissza. Ez nagyon nagy igazság. Gondolj bele, a kapcsolatodnak úgyis vége előbb utóbb, és te ezért halasztasz el egy ilyen lehetőséget.
2019. nov. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem az ismerősöm nem variál ilyeneken szezonális munkán van síparadicsomba nyáron itthon van télen meg ott! Tavaly is volt egy pár hónapos kapcsolata bomba csaj ott hagyta simán ment vissza külföldre! De ők lehet így egyeztek meg...Több éves komoly kapcsolat húzósabb!
2023. máj. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!