Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan aki ki akar...

Van itt olyan aki ki akar menni külföldre de nemcsak azért hogy többet keressen mint itthon hanem azért is mert itthon nincs senkije és nem fog hiányozni senkinek ha elmegy?

Figyelt kérdés
Én is gondolkozom rajta hogy ki kéne mennem lehet hogy kint se lenne senkim és ott is boldogtalan lennék de legalább többet keresnék
2017. jún. 25. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Menjünk.
2017. jún. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem már semmi nem köt ide, ezért mennék...és fogok is, remélem.
2017. jún. 26. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azért is akarok kimenni amit te mondtál, de erősebb bennem az az oldala a dolognak hogy külföldön talán sikerül olyan embereket találnom akiknek számítok. Meg hát a pénz és az idegen helyek izgalma :D
2017. jún. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismerős, én többek között ezért jöttem ki a páromhoz. Minek maradjak otthon, csak teher és nyűg vagyok mindenkinek, itt nem :)
2017. jún. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!