Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hívjam fel őket? Kérdezzem meg?

Hívjam fel őket? Kérdezzem meg?

Figyelt kérdés
Van egy munkahely ahova beadtam a jelentkezésem, vagyis nem a jelentkezésem, csak egy érdeklődő emailt küldtem a munkával kapcsolatban, erre azt a választ kaptam hogy adjam meg a telefonszámomat, hogy felhívjanak és tájékoztatni tudjanak a részletekről. megadtam, rá 1 hétre felhívtak, azaz most hétfőn, egy férfi hang volt, azt mondta be kéne fáradnom egy beszélgetésre, ezen kívűl mondott még 1-2 infót a munkával kapcsolatosan, mondta hogy helyileg pontosan hova kell mennem, meg kérdeztem kit kell keresnem, elmondta, viszont nem emlékszem erre a névre hogy kit is kell keresnem. Most hívjam fel őket hogy megkérdezzem megint hogy kit kell keresnem? Ja és azt mondta még hogy küld egy smst. De nem küldött, legalább is nekem nem jött semmi
2019. nov. 7. 09:51
 1/1 anonim ***** válasza:
A portán biztosan megmondják, hogy kit kell keresned, ha nem tudják, akkor mondd, hogy a munkaügyes kollégájukat keresed, ő biztosan tud az álláshirdetésről és megmondja, ki az a főnök, akihez menj.
2019. nov. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!