Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen cég az aki nem hiv fel...

Milyen cég az aki nem hiv fel hanem emailt ír hogy én hivjam fel öket?

Figyelt kérdés
Nos azért kérdezem mert még ilyet sose tapasztaltam. Ez egy betanitott munka lenne. Tegnap delutan jelentkeztem és màr este kaptam egy emailt amit sajnos csak most vettem észre amiben az àll ma megmutatnàk nekem az üzemet ha akarom akkor hivjam fel öket. Nos ez jelent valamit hogy még ök fel se hivnak engem?? Nem volt még sose ilyen hogy emailt irjanak, eddig mindenhonnan felhivtak. Ez negativ a részükröl?? Vissza tudom hivni nem errol van szó csak még ilyen sose történt. Ezért az emaileket se nagyon szoktam nézni, most vettem észre ezt. Ma 14 óràra lehetett volna menni, tegnap este irta az emailt. Eskuszom meg ilyet sose lattam. De biztos adnak masik idopontot. Mert en ma mar nem tudok odamenni.

2019. ápr. 29. 11:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Ràadàsul tegnap vasàrnap volt. A fene se gondolta hogy valaszolni fog még aznap, plàne emailben.
2019. ápr. 29. 12:00
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy pont azért nem hívott, mert vasárnap nem akart zaklatni.

De lehet, hogy ma 20 jelentkezőnek megmutatják az üzemet, és egyszerűbb kör-e-mailt írni, mint egyenként felhívni 20 embert.

2019. ápr. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem így akarják kiszűrni a komolytalan jelentezőket, mert megunták hogy sokan összevissza világukat nem tudva jelentkeznek mindenhova.
2019. ápr. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez végülis logikus amiket irtok, majd felhivom kicsit ciki lesz de remélem attól lehet még menni.
2019. ápr. 29. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!