Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Általában milyen a hangulatoto...

Általában milyen a hangulatotok hétfőn, az első munkanapon?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy aki a hét elején kezdi meg a munkát, tehát hétfőn, az milyen kedvvel megy be dolgozni? Nekem most semleges, de ha választanom kellene, akkor inkább pozitív a hangulatom, mert bár nagyon rövid volt a hétvége, de örülök, hogy ma is tudok pénzt keresni és egy lépéssel közelebb kerülök a céljaimhoz. Ti ma milyen kedvvel mentetek be dolgozni?

2019. nov. 11. 08:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Szeretem a munkám és a munkahelyem, szóval jó kedvű vagyok. Az ágyból nehéz ugyan kikecmeregnem, de utána már könnyen megy.
2019. nov. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mivel hétvégén mind a nap 10 órákat aludtam, ma éjjel alig tudtam valamit. FEvagyok má fél 4tol. Nem jöttem be szívesen dolgozni, de itt legalább többed magammal vagyok, kedvesek velem, elfoglalom magam. Hálistennek ma főnök sincs, lehet lazulni. Ettől függetlenül varomh fél 4 legyen, aztán pattanok. N32
2019. nov. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mostantól nem hétfőtől-péntekig fogok dolgozni, de az eddigieket írom le.

Korai ember vagyok, illetve egy nagyon nehéz ébredés után (amire otthon szánok elég időt) már üzemi hőmérsékleten szoktam tartózkodni. Mégis olyan lelassult, álmos-szerű voltam a munkahelyeimen, miután hétfőn beértem.

Elvagyok a gondolataimban illetve nálam még tart a hétvége és valahogy át kell állnom, hogy igen, munkahely, igen, új hét.

A második munkahelyemen egy szabályosan hiperaktív emberke ült mellettem, vele nehéz volt, mert már beérkezésekor pörgött, viccelődött és kommunikált volna. Ja, meg nem volt a munka hőse, de ha úgy esett, rögtön dolgozott is. Nem csinált kávét, teát, semmi rituáléja nem volt, hanem leült és már tette is fel a kérdést. Nekem meg amúgy rituálém is volt.. Nekem idő kell, hogy átkapcsoljak.

Amúgy én nem hiszek a szerethető munkában, hanem csak az elviselhetőben, az eddigi 2 meg még ebbe a kategóriába se esett bele, így nem nyilván nem dobott fel a tudat, hogy 5 napot, 42.5 órát el kell viseljek ott.

2019. nov. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem dolgozok jó
2019. nov. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mint a többi napon. Sz@r
2019. nov. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hétfőtől péntekig dolgozom, hanem úgy ahogy beosztanak, utálom a munkám, szóval szarkedvvel megyek be, maximum ha épp jó kollègàk vesznek körül ők feltudnak dobni, de utána meg lehangol az a rohadt sok buta ember akikre figyelnem kell és azt hiszik mindent megtehetnek, mert ők fizettek, hogy itt lehessenek.
2019. nov. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Metionin ***** válasza:
Ebben a félévben kicsit káromkodós mert hétfőn kell a legkorábban kelnem (7-kor). Tekintve hogy bőven éjfél után fekszem, nem sok kedvem van kelni. De amúgy semleges. ha megvan a kávém, már egész használható vagyok.
2019. nov. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Estádio de Felchút ***** válasza:
Ölni tudnék. Ezzel szerencsére mindenki tisztában van, így nem keresik a bajt.
2019. nov. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Rettenetes, mivel hetvegen sokat aludtam buli utan, alig birtam felkelni. Reggel utottem az agyat...:D
2019. nov. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%
Dolgozom már egy pár évtizede, de a hétfőket mindig különösképpen szerettem. Egy új hét mindig új lehetőségek tárházát jelentette számomra.
2019. nov. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!