Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi van akkor ha egy cég...

Mi van akkor ha egy cég kiadott egy munkalehetőség hírdetést és utánna letörölte a hírdetést? Meddig kell várni, hogy jelezzék nekem ha felvettek vagy sem?

Figyelt kérdés

Csak egyszerű takarítói állásról van szó. Az ismerősöm anyja a múszakfelelős. Azt mondták, hogy még nem jelentkezett olyan aki a közelben lakna.Csak ennyi volt az elvárás és én csak 10 percre lakok onnét. Nem hiszem h bárki közelebb lakna. Én leadtam és személyesen is beadtam az önéletrajzomat.

Most várnom kell, hogy hívjanak?

Na és körülbelül meddig?

Már 4 napja várom...Vagy már ne várjak tovább és hagyjam a fenébe?



2019. nov. 11. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:

En mikor munkanelkuli voltam sok helyre beadtam az oneletrajzomat,a kozelbe vagy akar mas varosba is ahova be tudtam jarni. Volt ahol masnap mar hivtak es mentem interjura,felvettek. Egy masik munkahelyen ahol szinten le volt adva 2 het mulva telefonaltak hogy szeretnenek latni,pedig ember hiany volt es nem volt tolongas sem,addigra mar hetek ota dolgoztam..

Ez teljesen bizonytalan. A mai napig hebe-hoba van aki felhiv hogy lattak az oneletrajzomat stb stb...fel evvel ezelott adtam le es most hivnak...


Ha nagyon szeretnel oda menni es nem akarsz varni,hivd fel oket vagy menj be szemelyesen es kerdezz ra nyiltan mert akkor ne huzzak az idodet ha nem vesznek fel

2019. nov. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi... igazad van. majd elmegyek és megkérdezem.


hát remélem hogy nem orrolnak meg rám h megkérdezem.


elvileg azonnali munkakezdés volt megírva.

de lehet hogy a hónap elejétől akarják h dolgozzak.



az első melóhejemen én úgy emlékszem h azonnal hívtak.

az augusztus vége fele volt és 31.-én hívtak és november 2.-án kezdhettem.


remélem hogy felvettek.

ha nem akkor éhhenhalok.

már 1 hete nem ettem.

nem tudtam bemenni még a munkanélkülibe sem.


én máshova nem igazán akarok menni, mert már belefáradtam az életbe.

vagyis mindent vagy semmit alapon vagyok.

2019. nov. 11. 16:39
 3/3 A kérdező kommentje:

felhívtam őket. azt mondták hogy még ezen a héten tartanak interjúkat. bár nem értem hogy hogyan gondolják ezt ha már levették a hírdetést...

na mindegy.

iszonyatosan remélem, hogy felvesznek.

szakács szakmám van, el tudnák helyezkedni a szakmámban, de nem akarok már, mert nekem az túl stresszes.

úgy meggyűlöltem a vendéglátást, hogy akár határvadásznak, vagy katonának vagy szennyvíz vezető vagy csatornázónak is elmennék.

vagy akár inkább a halált választanám. inkább éhhen döglök, minthogy újra szakácsként kelljen dolgoznom.

2019. nov. 12. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!