Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt olyan már veletek, hogy...

Volt olyan már veletek, hogy úgy mentetek be dolgozni, hogy előtte semmit vagy csak nagyon keveset aludtatok?

Figyelt kérdés
Előfordult már ilyen veletek? Mi volt az oka és hogy viseltétek a munkanapot?

2019. nov. 12. 09:54
1 2
 11/12 Estádio de Felchút ***** válasza:
Persze; reggel 6-ig ittunk, utána haza, tusolás, fogmosás, és lendületből mentünk dógozni.
2019. nov. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Igen. Rengetegszer nem tudtam átállni egyik-hétről a másikra (3 műszak), ezért volt, hogy csak 2-3 órát aludtam, amúgy csak forgolódtam.


Egyszer volt, hogy túlóráznom kellett mennem reggel 6ra szombaton.

Péntek délután haversráccal "ó, igyunk meg valamit". Hajnal kettőig iszogattunk. Reggel ő is jött dolgozni, hát imádkoztunk, hogy ne vigyenek szondát fújni. :-)


Másik emlékezetes alkalomkor éjszakás voltam. Fősulira jártam levelezőn, és egy vizsgát csak arra a hétre tudtam felvenni. Reggel kijöttem melóból, majdnem 4 órát zötykölődtem a vizsgára, majd vissza. Estére értem haza. Próbáltam a buszon aludni, de nem igazán ment. Hosszú éjszaka volt. :-)

2019. nov. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!