Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Amikor munka váltás folyamatáb...

Amikor munka váltás folyamatában voltatok érezte más is úgy, hogy undorral jár be a munkára?

Figyelt kérdés
Egyfolytában a váltás jár a fejemben és várom az új munkát ami biztos és mostmár nagy ellenszenv van bennem az eddigi munkám iránt.Kín bejárni a kolleltíva is pocsék, nem illettem ide.Főleg miattuk nem szeretek ide járni, elakartak üldözni így hála nekik sokkal jobb lehetőséget tálaltam könnyebb, szebb jobban fizető állást.
2019. nov. 14. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok a "munkaváltás folyamatában" de egy éve undorral járok be. Minden reggel úgy kelek, hogy azon gondolkodom betegszabadságra kéne menni. Ha jobb lehetőségem lenne nem gondolkodnék sokat a váltáson.
2019. nov. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

En nem undort ereztem hanem probaltam megbirkozni a helyzettel.


Szemét protekcios kollegak szinte kötelezö jelleggel akartàk kicsinalni az ujakat, holott nekik kevésbé vàg az agyuk is, butàbbak, kevésbé iskolazottak is az ujakhoz képest.

Es mentek a furàsok, pletykàk, mondtàk is hogy azt vàrjàk hogy majd sirva jövünk be eleve dolgozni, annyit szekàltak. Nem tetszett nekik az sem ha a fiatal szakmailag jobban a toppon van mint ök, kinosan ügyeltek arra hogy a vezetés felé ne ez tükrözödjön.


Bennem az volt, hogy nehogymàr a bunko parasztok vigyék a pàlmàt az okosabb ügyesebb tanulékonyabb m.vàllalokkal szemben. Mi ez màr?

Azért sem törtem meg, kiàlltam egyedül is magamért 10 ellen ha kellett.


Aztan àtlàttam a helyzetet. A bunkok csak azert vannak jelen mert pl a férje együtt lovagol(sportol)a vezetökkel, a masiknak meg egy csopvez a ferje nalunk, amennyi szakmai hozzaertesük van annal több nem is kell a cègnek, nem érdeke a cégnak az hogy a munkavallalo többet tudjon, magasabb szinten dolgozzon, jo neki a sötet paraszt protekcios munkatàrs is.

Igy kb szélmalom harc lett a küzdelmeimböl, amiert a bennem levö kapacitas nem is kellett, nem volt kihasznàlva a tudasom kepessegem 100-ra, értelmét veszitette maga a munka is.

(Konkreran pénzügyi diplomaval ügyfélszolgalat àllami cégnél. )

Szoval vàltottam es magasabb beosztàsban vagyok joval most màsik cégnél.

Ha nekik nem kellettem, nem voltam fontos, attol màs még meglàtja bennem az értéket és él is azzal.

2019. nov. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az en esetem pont passzol egy faces poszttal ahol az apa tanitja a fiàt.

A fianak adott egy felmenöitöl szarmazo törött rossz regi karorat.mondta a fianak nezesse meg mennyit er.

A fia volt üzletekben zaciban stb par dollart mondtak csak neki

Ekkor az apja mondta ok most menj a muzeumba.

A fia örömmel jött vissza hogy ott 1.5 millio dollart mondtak.

Ekkor az apja azt mondta latod fiam ha valahol nem èrtékelnek mashol még felbecsülhetetlen is lehetsz. Ne csüggedj soha ha egyik hely kudarc es nem jön össze.


(Nem tudom szoszerint idezni)

2019. nov. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem év elején volt, mondjuk nem új munkahely, csak másik részre kerültem. Minden nap hányingerrel és fejfájással ébredtem, minden reggel gyógyszer, hogy ezek csillapodjanak. Hazaértem, bőgtem egyet, jobb lett, majd jött újra és újra. Aztán egyszercsak betelt a pohár, itthon voltam táppénzen 2 hetet. Utána még májusig bírtam, aztán váltottam :)
2019. nov. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!