Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tuningoltam az önéletrajzomat....

Mathias0703 kérdése:

Tuningoltam az önéletrajzomat. Hazudtam az állás interjún és hazudtam a HR-nek is. TB kiskönyvet szeretnének és azt mondtam, hogy nekem még nem volt ilyen. Lebukhatok?

Figyelt kérdés
Tuningoltam az önéletrajzomat. Azt hazudtam, hogy még külföldön dolgozom, pedig már egy éve itthon vagyok. Nem rég jelezték, hogy felvettek és szeretnék, ha leadnám a tb kiskönyvemet. Ezt megfejeltem még egy hazugsággal és azt mondtam nekik, hogy nekem még ilyenem nem is volt.Mi lehet ennek a következménye? Lebukhatok?

2019. nov. 15. 15:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
55%
Ha dolgoztál bejelentve itthon, és ezt velük is közölted, akkor ők pontosan tudják, nincs olyan, hogy nincs kiskönyved. Utasítani fognak, hogy kérd ki az utolsó munkáltatódtól.
2019. nov. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%

Aki dolgozott annak van tb kiskönyve :D

Szal max kamuzhatod mar azt is hogy feketen meloztal eddig.

Es am elözö munkahelyi kilepö papirokat is szoktak kerni. Talan kijatszhato szinten azzal hogy nem vagy bejelentve.

Plusz adobevallasodat sem tudjak akkor megcsinalni csak aszerint amit naluk dolgoztal.


A tb viszonyod is erdekes lehet hog mi alapjan voltal akkor itthon ugyan biztositva.


De amugy a kutyat sem erdekli.


Nalunk pl leirtak miket kell leadni a mu kavegzeshez pl bizonyitvan erkölcsi

Erkölcsit irtam majd kesöbb.

Hat kb soha nem adtam le de soha nem is szoltak miatta

2019. nov. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
60%
Amugy adnak kiskönyvet. Nekem mar van kb 7 is belöle.
2019. nov. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Simán van ilyen, nyilatkozol hogy nincs és kész. Viszont táppénznél számít, ha kifizetőhely.
2019. nov. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Úgy tudják, hogy még nem dolgoztam ezelőtt Magyarországon. Az igazság az, hogy egy éve jöttem csak haza.
2019. nov. 15. 15:29
 6/20 anonim ***** válasza:
23%
Adóbevallást meg amúgy sem a munkáltató csinálja évek óta
2019. nov. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Akkor simán kiállítanak egyet, és valószínűleg ennyi volt.
2019. nov. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Most akkor dolgozol vagy nem dolgozol?
2019. nov. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Úgy tudják, hogy még nem dolgoztam ezelőtt Magyarországon. Az igazság az, hogy egy éve jöttem csak haza és azelőtt valóban nem dolgoztam itthon.
2019. nov. 15. 15:35
 10/20 anonim ***** válasza:
érdekel
2019. nov. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!