Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha ősztől tudok majd menni...

Ha ősztől tudok majd menni dolgozni akkor már most küldjem el az önéletrajzomat több helyre vagy csak nyár végén?

Figyelt kérdés
Elköltözünk egy faluba ahol jelenleg is van több álláshirdetés. Kisfiamat felvették ősztől oviba oda, így szeptembertől én is tudok menni dolgozni. Jelenleg is van 2 álláshirdetés ami megfelelne nekem. Érdemes elküldeni az önéletrajzom és oda írni, hogy ősztől tudnék dolgozni? Hátha nem vesznek fel addig senkit vagy esetleg lenne megint hely. Augusztusban költözünk el, meg nyáron még otthon van a kisfiam, így csak ősztől tudok menni dolgozni.

2019. máj. 24. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jelentkezz, de ne írd oda hogy mikortól tudsz kezdeni, mert még fel sem vettek. Ha meg te leszel a befutó, utána ráér megbeszélni a mikortólt, emiatt nem fognak mást választani, vagy ha igen, akkor is ott leszel nekik tartaléknak.
2019. máj. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De mindkét helyen július 1-től kéne kezdeni. Most ha behívnak mondjuk június közepén és akkor mondom, hogy én csak szeptembertől tudok kezdeni akkor nem szólnak le, hogy akkor minek jelentkeztem ha még nem is tudok menni??
2019. máj. 24. 11:18
 3/6 A kérdező kommentje:
Legalábbis gondolom ha megvan adva egy időpont nem fognak rám 2 hónapot várni ha kell az ember. Nem tudom, hogy kéne.
2019. máj. 24. 11:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha oda van írva, h július elején kell kezdeni, és te jelentkezel és mondod, h csak szeptemberben tudsz, akkor az olyan, mintha nem olvastad volna el a hirdetést.
2019. máj. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Említsd meg a motiv. levélben, hogy olvastad a júliust, de ezért és azért ősztől tudsz kezdeni. Nem lehet tudni, hogy találnak-e júliustól, utána már csak 1 hónapot kell várniuk.

Ha ez nem jön össze, akkor már augusztus elejétől küldd, hogy szeptembertől tudj kezdeni!

Február végén küldtem egy helyre, tegnapelőtt felhívtak, hogy keresek-e még állást. Lehet, vkit felvettek, nem vált be és átnézték az önéletrajzokat. Ilyen is van. Olyan is lehet, hogy vkit felvesznek, mert kell a júl. 1-jei kezdés és nem válik be és eszükbe jutsz.

2019. máj. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mit veszítesz?


Beadhatod most is.

Aztán valaki bele megy valaki nem a leegyeztetett időpontba ami számodra ideális.

2019. máj. 27. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!