Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek ha én elküldöm az...

Mit tegyek ha én elküldöm az önéletrajzomat állásokra de igazából nem is akarom hogy felhívjanak?

Figyelt kérdés
Tudom hogy muszáj dolgozni de akkora egy szerencsétlen szar vagyok hogy úgyse fogok megfelelni. Tényleg nagyon szerencsétlen vagyok. Attól félek hogy felhivnak és menni kell. Aztán meg majd lecsesznek hogy szarul dolgozom. Olyan félelmetes tiszta ideg vagyok. Nem tudok kibékülni ezzel az élettel, élni se akarok már. Itthon lenne legjobb dolgozni de abból úgysem lehet megélni.

2018. máj. 24. 10:36
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

Nem, nem csesznek le.

Mindenütt van próbaidő, amin belül INDOKLÁS NÉLKÜL (értsd: holnaptól ne gyere) felbonthatják a munkaszerződést a felek.


De ha így állsz hozz. szerintem a lőtéri táblatartó lenne az ideális munkahely.

Vagyis a hozzáállásodon kéne változtatni.

2018. máj. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

akkor olyan helyre küldd be/menj el dolgozni amihez nem kell túl sok ész.

fútószalag mellé (itt is van egy betanulási idő,ne aggódj)

vagy:segédmunkásnak

konyhai kisegítőnek

biztonsági őrnek

nagyobb áruházakban árút kipakolónak

2018. máj. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
Tényleg nagyon szerencsétlen vagy.
2018. máj. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3%
Egyetértek a 3.-al, tényleg szerencsétlen vagy.
2018. máj. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Azért félsz, mert azt hiszed örökre megjegyeznék ha elrontasz valamit és rád ragad ez a bélyeg? Elhiheted, hogy a legtöbb ember 5 perc alatt elfelejti, ha szerencsétlenkedsz valamit.

Gyakorlás teszi a mestert. Nagyon ritka, hogy elsőre összejöjjön valami. Ezt tartsd észben. Persze a tv-ben, meg interneten azt látod, hogy milyen sikeresek az ott lévők, de nem látod a mögöttük álló munkát.

Olyan munkát keress, ami boldoggá tesz és mellesleg jól fizet. Ha kevés a pénz, még mindig jobban jársz egy egyszerű élettel és meg tudod őrizni a józan eszed.

2018. máj. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%

Semmilyen munkàhoz nem kell nagy tudàs!


Minden munka betanulható.

Vannak diplomàt vègzettek,akik sutàk a munkàhoz,de ott vannak ès felmarkoljàk a pènzt,de verik a mellüket,hogy van eszük ès diplomàjuk.

2018. máj. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mintha magamat olvasnám 30/F
2018. máj. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Én is pontosan ilyen vagyok, leadom az önéletrajzomat és legszívesebben összetörném a telefonomat, hogy ne hívjanak. S ha hívnak akkor fel sem veszem, vagy nem merem visszahívni az illetőt. Sok ilyen volt már. Muszáj lenne dolgozni, de én kényszerként élném meg a munkát. Én még csak pár napot melóztam, de bőven elég volt. Örülök, hogy nem vagyok ezzel egyedül.
2018. máj. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ugyan ez, rettegek emberek közé menni. Mindig azon agyalok mikor szólnak be, piszkálnak. Milyen hibát követek el. Egy sima bevásárláskor is elsírom magam sok ember között.

Félek mindenkitől és mindentől.

Egy nagy szerencsétlenség vagyok aki szégyel a családja

2018. máj. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!