Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen mennyire szeretnek...

Munkahelyen mennyire szeretnek egy olyan embert aki nem beszél senkivel aki csendben elvan és csak a munkájára koncentrál?

Figyelt kérdés
2019. nov. 16. 12:18
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Attól függ, hogy milyen munkahelyen. Ahol fontos része a munkának a kommunikáció, ott fel fog tűnni, ha valaki folyton hallgat. Ahol nem, ott kevésbé. De ne határozd el előre, hogy nem fogsz beszélni senkivel. Eleve ha új ember leszel, kénytelen is leszel kérdezősködni, már csak a munkával kapcsolatban is. És ahhoz, hogy szívesen segítsenek a többiek, fontos, hogy kedves legyél. Amihez az is hozzátartozik, hogy másról is hajlandó vagy elcsevegni, ha úgy adódik. Nem kell mindjárt az egész életedről beszámolni, de próbálj azért nem túlságosan bezárkózni, főleg, ha tudod magadról, hogy hajlamos vagy rá.
2019. nov. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim alapján nem igazán kedvelik.

Rendszeresen megkaptam, hogy sunyi vagyok és az ilyen embert utálni kell. Biztos megfigyelés alatt tartom őket, tehát besúgó vagyok.

Ha nem kötekedtem, akkor nyuszi vagyok, pedig bizony nagyon kötekedős típus vagyok, de semmi értelme nem lett volna a dolognak, ugyanis nem vitte volna előrébb a munkánkat a dolog éppen.

Az ilyen jelzőkkel illető munkatársaimnak maximum csak érettségije volt. Tehát nem egy iq harcos csapat tagja voltam. Námelyiknek elég volt,ha felmutattad a kisujjad reggel és azon harsogva röhögtek egész nap. (nők)

Aztán a másik oldal, 2dl töményért egész nap melózott volna.(férfi)

A harmadik: ordított, minden második szava káromkodás volt, de ő volt a kemény, aki mindent tud.(nő9

A negyedik seggnyalva került főnöki székbe, tipikusan lefelé tapos, felfelé nyal. De ha nem is tapos azonnal előtte beédesgeti magát, majd a hátad mögött ontja a negatívat rólad.(bármit)(férfi)

Ha nem beszélgetsz velük egész nap, hülyének néznek.

Ezt magasabb szinten is tapasztaltam.

2019. nov. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kedvelnek, mert szeretnek róla mindenfélét kombinálni ahelyett, hogy megkérdeznék tőle, hogy mi is a valódi helyzet. Vagy legalább hagynák békén.
2019. nov. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Azokat szeretik akik a többséggel egy követ fújnak a többit kimarják
2019. nov. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

"Az ilyen jelzőkkel illető munkatársaimnak maximum csak érettségije volt. Tehát nem egy iq harcos csapat tagja voltam"

Kérlek, ne ítélkezz! Nekem is csak érettségim van, majd szeretnék továbbtanulni, de jelenleg a munka volt fontosabb. Csendes nő vagyok én is, ezenkívül értelmes és kedves. Nem lehet mindenkit egy kalap alá venni.


Kérdező, attól függ. Engem pár helyen nem szerettek ezért, pár helyen meg nem volt bajuk vele. Ki kell fogni.

2019. nov. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Oké , sajnos nem tudok megváltozni így marad az hogy csak annyira beszélek amennyire muszáj. Az nem baj ha ki akarnak marni engem ez nem érdekel nem érint rosszul , nem gond ha nem szeretnek nem barátkozni megyek hanem dolgozni.
2019. nov. 16. 19:19
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
De mégis milyen munkakörbe? Mert mondom, van, ahol sokkal fontosabb, hogy kommunikatív legyél, mint máshol, erre számíts. És ha olyan helyre mész, ahol fontos, akkor ne úgy add elő, hogy "kimartak", ha esetleg tényleg nem sikerül majd gyökeret verni ott, hanem akkor majd be kell látnod, hogy nem vagy alkalmas az adott munkára, mert túlságosan hallgatag vagy. Ebben az esetben más munkát kéne keresned. Ha viszont kevésbé része a munkának, hogy kommunikálj, akkor kevésbé valószínű, hogy gond lesz, hogy nem vagy nagyon beszédes. És ha ez a helyzet, akkor az is várható, hogy majd azért fokozatosan megnyílsz, amikor már nem leszel annyira új, és amikor látod, hogy a többiek se embert esznek. :)
2019. nov. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
Mér te nem dolgozni jársz munkahelyre?
2019. nov. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem kell megnyílni. Egyáltalán nem. Kétféle típus van. Az egyik, aki meg akarna nyílni, csak nem tudja, hogyan VAGY nem akar megnyílni, de nem meri önmagát felvállalni. Őt szét fogják szedni. A másik, aki nem akar beszélni, megnyílni, és leszarja, erről ki mit gondol.

A beszari csendes meg a határozott csendes.

2019. nov. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatbol mondom hogy annyira szerintem nem szeretik.Simán elvoltam 8órát hogy senkihez nem szoltam csak ha muszály volt.Mondjuk nekem szerencsém volt mert elfogadtak ilyennek és nem csesztettek érte mert a munkában jó voltam és a munkával kapcsolatos dolgoknál komunikáltam.Csak ez a ki mit főz meg ki merre volt hétvégen dolog nem érdekelt.
2019. nov. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!