Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Igaz az, hogy sokkal motiválta...

Igaz az, hogy sokkal motiváltabbak az emberek azon a munkahelyen, ahol egyik dolgozó munkáját sem emelik ki, hanem mindenkit egy szinten tartanak?

Figyelt kérdés
2019. nov. 14. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Inkább úgy mondanám, hogy ott motiváltak, ahol mindenki munkája egyformán ki van emelve.
2019. nov. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Igen.
2019. nov. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Többnyire igen.
2019. nov. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem igaz. Engem demotiválna ha miközben keményen dolgozok pont annyi elismerést kapnék mint aki nem teszi bele amit én (miért is tenné bele? nem kapna érte több elismerést/jutalmat stb. mint most). Egy idő után a legjobb dolgozók mind elmennek, és maradnak a naplopók.
2019. nov. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ahol dolgoztam probaidön egy nagy cèges gyülesen közölték hogy senki nem kap bèremelest mert a cèg nem birja most.


Miközben:

1.arra viszont volt penz hogy nekiallt terjeszkedni es felvasarolni egy rakàs kiskereskedelmi egységet

2. Engem ugy vettek fel hogy probaidö utan emelnek. Hat ez nem törtent meg. Még kèrtek par honap haladekot hogy akkor visszaterünk ra. Par honap mulva sem emeltek.


Eljöttem

2019. nov. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Leginkább ott motiváltabbak, ahol nincs elterjedve "Az újoncot szívatni kell."-mentalitás.
2019. nov. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem.


Engem pont az motivál, ha látom, hogy megvan a munka gyümölcse, lehet fejlődni, előre lépni.

2019. nov. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!